Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

1. Mamy okres pandemii, więc pomóż starszym osobom z zakupami lub innymi czynnościami wymagającymi wyjścia z domu.
2. Przygotuj przekąski i wybierz się na piknik gdzieś poza miasto.
3. Zdobądź szczyt górski.
4. Napisz recenzję swojego ulubionego gadżetu.

Jako że nie znam żadnych starszych osób które mają problem z zakupami, nie mieszkam w mieście i do gór muszę przejechać całą Polskę, zdecydowałem się na recenzję ulubionego gadżetu.
Gadżetem tym jest Huawei Watch GT 2 Sport.
Zegarka tego używam praktycznie 24h na dobę od 8 miesięcy, zdejmuję tylko do ładowania i kąpieli więc dosyć go eksploatuje.
Jedna z podstawowych rzeczy jaka interesowała mnie w tego typu zegarkach to czas żywotności na baterii a nigdy nie było napisane ile bateria trzyma przy porządnym używaniu, tylko tak jakby się praktycznie z niego nie korzystało z wynikiem ponad dwutygodniowym, Ja mam włączone wszystko co możliwe czyli Always on Display, ciągłe monitorowanie pracy serca, ciągłe monitorowanie snu, powiadomienia z dźwiękami o smsach i połączeniach, a do tego dwa razy w tygodniu bieganie pół godziny z GPSem, takie użytkowanie starcza od 5 do 7 dni, lecz częściej zdarza się wynik siedmiodniowy.
Z funkcji które posiada zegarek oprócz tych co już wymieniłem a są dosyć przydatne, to odbieranie rozmów przez zegarek gdy nie możemy dosięgnąć telefonu z zasięgiem około 7-8 metrów, muzyka przez słuchawki Bluetooth, z tego nigdy nie korzystałem bo nie posiadam takich słuchawek ale podejrzewam że do biegania może się przydać, no i standard typu, kompas, stoper alarm itp.
Markotee - #mirkowyzwanie

1. Mamy okres pandemii, więc pomóż starszym osobom z zak...

źródło: comment_16000767815vR43CvLEXa4oTqa0fX3bd.jpg

Pobierz
  • 2
Ostatnią rzeczą którą stwierdziłem że umieszczę w tej recenzji to porównanie stworzone specjalnie na Mirkowywanie, czyli sprawdzanie różnic w GPSie i ilość informacji o biegu jakie uzyskamy poprzez używanie samego zegarka lub samego telefonu w terenie. W dodatkowych informacjach, otrzymujemy średnie tętno, różnice wysokości w terenie oraz kiedy znowu będziemy mogli urządzić sobie trening. W podsumowaniu możemy również umieścić wszystkie informacje na przejrzystym wykresie. (polecam otworzyć w nowej karcie)
Charakterystyka trasy:
0-2
Markotee - Ostatnią rzeczą którą stwierdziłem że umieszczę w tej recenzji to porównan...

źródło: comment_1600076818uaOtmePQesydqUmgIk5kUW.jpg

Pobierz