Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Orientujecie się czy w Polsce jest jakiś lekarz, który wykona wazektomie bez względu na wiek?

Nie chce mi się słuchać o tym, że może w przyszłości będę miał ochotę na bachora i w związku z tym zabieg będzie przekładany bo Pan urolog chce bym poszedł do psychologa bo jak to tak w wieku 18 lat wazektomie chcieć.

#wazektomia #kiciochpyta #medycyna
  • 14
@Reezu:

Nie chce mi się słuchać o tym, że może w przyszłości będę miał ochotę na bachora i w związku z tym zabieg będzie przekładany bo Pan urolog chce bym poszedł do psychologa bo jak to tak w wieku 18 lat wazektomie chcieć.

To nie jest wina lekarza tylko polskiego prawa, które nie reguluje kwestii wazektomii, a zapisy, które można do niej odnosić mogą służyć jako podstawa do wytoczenia procesu lekarzowi.
@Blaszczykowski_Robert: Ja tam nie robilem.

@Reezu: Nie wiem czy ci ktos zrobi tak wczesnie. Jesli nie srasz hajsem to nie wiem jaki sens ma wyjazd do USA robic zabieg, ktory tu jest 2x tanszy niz sam przelot? Mozesz przeciez chwile ruchac w gumce i tak w tym wieku nie masz kogos z kim bedziesz na stale na 99% wiec watpie, zeby jakas dziewcyzna rozsadna chciala uprawiac seks bez zabezpieczen z
@jegertilbake: Mam dziewczynę od paru lat, praktycznie jesteśmy zaręczeni. Dzieci nie chcę mieć, bo niedobrze mi się robi na sam widok małych dzieci, gumki mogą pęknąć, tabletki zawieść + są obciążeniem dla organizmu. Jedyne co to rozważam adopcję jak będę po trzydziestce.

@Blaszczykowski_Robert: Akurat o tym wiem
@Reezu: dobrze dopasowana antykoncepcja hormonalna u kobiety raczej nie powinna stanowic problemu, to pekanie prezerwatyw to bardziej mit niz realny problem, ludzie sa niezrosadni a potem szukaja tego typu wymowek, zeby uzasadnic swoje #!$%@? i glupote w trakcie ruchania. W kazdym razie jakby to zalezalo ode mnie to bym robil McDrive z wazektomia, w jednym okienku dajesz 2k, w drugim wystawiasz jaja i jedziesz dalej. Po prostu nie wydaje mi sie,
@jegertilbake: No ja chcę wazektomię, bo jest to 100% pewność, zwłaszcza przy dobrym urologu. Jeszcze myślę nad wyjazdem do Niemiec, zabieg kosztuje do 600 euro, tylko nie wiem jak tam jest to regulowane prawnie, czy po 18 na luzie czy jak to tam
@jegertilbake: Jak tak czytam ten twój wpis, to w sumie, myślisz, że u tego lekarza przeszłoby w wieku 18 lat? Niby blackpill itd. to może coś się uda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)