Wpis z mikrobloga

Czy wiecie może co się stało z marką odzieżową "Wolfgang"? Robili świetne i wytrzymałe plecaki wycieczkowe...
Jako zadowolona klientka postanowiłam, że sprawie sobie nowy a tu się okazuje że ta firma najprawdopodobniej już nie istnieje :(

Czy jest ktoś zorientowany w temacie? Ewentualnie czy jest jakaś alternatywna, godna polecenia (oferująca wysoką jakość w rozsądnej cenie) firma produkująca plecaki do miasta i na wycieczki?

#odziez #plecak #outdoor #trekking #wolfgang #gory
  • 6
@roza_nieduza: Też się podpisuję po Wisportem. Mam Rangera - pas biodrowy, pokrowiec przeciwdeszczowy i duża wygoda sprawdzają się na szlaku. Po zdjęciu pasa biodrowego i wyciągnięciu pokrowca idelany na miasto no i dodatkowo mieści 15 calowego laptopa. Jedyny minus to mała liczba przegródek i kieszonek.
@roza_nieduza: Nie kupuj Wisporta. Przestarzałe rozwiązania, w mniejszych konstrukcjach pas biodrowy kompletnie nie działa - jest bardziej paskiem na brzuch. Wyznają filozofię "winyj gombki!" zamiast wprowadzić sensowne anatomiczne stelaże.

Święta trójca to Gregory, Deuter i Osprey - rzuć okiem na ich rozwiązania. Ewentualnie bardzo fajna jakość i wygodny dostęp w połączeniu z szalenie atrakcyjną ceną oferuje nowy model 30L z Decathlonu, do tego jest w fajnym kolorze:
https://www.decathlon.pl/plecak-mh500-30-l-id_963042.html
Afrati - @rozanieduza: Nie kupuj Wisporta. Przestarzałe rozwiązania, w mniejszych kon...

źródło: comment_16001493619km7IE7A500v8a9a4U26lQ.jpg

Pobierz
@roza_nieduza: polecam ci jako kobieta, plecak z decathlonu taki niebieski forclaz trek 900, kosztuje 500 złotych :) i wagowo waży tyle co. Deuter a jest tańszy! Wytrzymały, zabieram go na trekking mi podróże autostopem :) ma 50 litrów plus 10 wiem też że są mniejsze pojemności z tej samej firmy i przez to też trochę tańsze. Znam oprócz mnie dwie laski vo to mają i też zachwycone