Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i inne szczujnie teraz na niego grzeją za ideologię singli?

To chyba oczywiste, że lepiej jest dwojgu niż jednemu, choćby praktycznie to ujmując, a ta cała samorealizacja polegająca na pracy w korpo i mieszkaniu klitce nie każdego zadowala, tym bardziej, że złote czasy państwa opiekuńczego się kończą.

Najbardziej rozwala mnie głupota jak ktoś powiela nie cytaty z przemienienia tylko nagłówki z gadzinówek.

A ludzie to łykają, tak się szerzy propagandę opartą na kłamstwie, coś jak @LewySierpniowy w jednym z ostatnich znalezisk czy @Nox_ który wycina fragmenty i daje krzykliwe tytuły żeby ośmieszyć i obrazić.

Dlaczego większość akcji jakie podejmujcie opiera się na kłamstwie? #bekazkatoli #neuropa #ateizm

Co do pierwotnego pytania, to zapraszam #filozofia

A tak to jeszcze standard #bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz pyroxar - Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i ...
źródło: comment_1600134644pK7vhDN6XeiTnjJEskWYm9.jpg
  • 78
@pyroxar pewnie, że zycie we dwójkę jest łatwiejsze. Byle nie na siłę. Chyba ze uważasz przemoc domową za coś normalnego. A tu nie tylko lewakom chodzi o slowo ideologia. Jaka jest niby ideologia w byciu singlem. No kuffa. Uczepia sie jednego słowa i cha zochydzić jego wydźwięk. Już wszystko liberalne jest złe i niedobre, ale spytaj kogoś na ulicy to jakoś mało osób wie, że liberalny znaczy wolnościowy. Teraz uczepili się słowa
@pyroxar: bo znow ten agresywny szaleniec, uzurpujac sobie prawo do tego aby orzekac kto jest dobry a kto zly, dzieli spoleczenstwo, szczujac swoie kochorty na innych.
Za pierwszym razem spoleczenstwo dalo sie w to wmanewrowac, i pewnie za drugim tez da.
Zobaczymy kto bedzie na celowniku pozniej.

Najgorsze jest to ze zarowno Ty jak i reszta centurionow, calkowicie ignoruje bankructwo moralne KK, dajac tej organizacji wolna reke, rowniez w krzywdzeniu i
@pyroxar: gazeta "od podludzi dla podludzi" i reszta akolitów wliczając Dzbanus-Wielgus się triggeruja bo dla nich przede wszystkim kojarzy się to z patriarchatem, a wiadomo patriarchat odpowiada za cale zło tego świata, wliczając covid. Związki są złe, chyba że przelotne i krótkotrwałe lub "otwarte". Kolektyw wzajemnie który ***** wszystko i wszystkich. Nie do końca to działa, patrząc na statystyki - rozwodnicy oraz osoby samotne to liderzy w ilości samobójstw, ale statystyki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pyroxar:

a ta cała samorealizacja (...) nie każdego zadowala

Skoro tu potrafisz zauważyć, że coś niektórych zadowala a innych nie, bo ludzie są różni, to czemu tu

To chyba oczywiste, że lepiej jest dwojgu niż jednemu

zakładasz, że jest jedno rozwiązanie dobre dla wszystkich? Bo oto właśnie się rozchodzi - żeby kogoś, kto woli inne rzeczy niż my i dokonuje innych wyborów niż my nie traktować jako gorszego i nazywać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i inne szczujnie teraz na niego grzeją za ideologię singli?

@pyroxar: Wiesz, że to od niego zaczęła się "ideologia LGBT"? Widzisz, co się teraz w Polsce dzieje? Widzisz, jak łatwo zmanipulować ludzi i zaszczuć jakąś grupę?

Może ludzie się po prostu obawiają, że takie bezpodstawne i bezsensowne szczucie zostanie skierowane w ich stronę. Przecież mamy okazję oglądać na własne oczy do
@pyroxar: Ja się na ten świat nie prosiłem, więc będę żył jak chcę. Rodziny mieć nie zamierzam. Za duża odpowiedzialność, nie nadaję się do tego. Poza tym to jest pozbawienie się jakiejkolwiek wolności i swobody na około 20 lat.
Możecie mi powiedzieć co takiego złego powiedział jędraszewski, że agora i inne szczujnie teraz na niego grzeją za ideologię singli?


@pyroxar: jest singlem na podstawie prawdziwej ideologii a krytykuje wyimaginowaną ideologię singlii ktora nie istnieje. To hipokryzja.

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim
a co złego w życiu tylko i wyłącznie dla samego siebie?


@NPC2137: Nic, ale ciekawe co powiesz jak będziesz miał 70 lat i będziesz zdychał z głodu nie mogąc się ruszyć i leżąc we własnych gównach i szczynach, bo osoby, które mogły by się tobą zając na starość i zapracować na twoją emeryturę nigdy się nie urodziły, bo ty i tobie podobni uważali, że najlepiej żyć dla samego siebie, a rodzina