Wpis z mikrobloga

To jest dla mnie szok. Nie wiem drogie panie jak mam to rozumiec. Wielokrotny morderca podobno mial funclub kobiet. Jedna kupowala mu buty druga spodnie i wybral ktorąš tam z kolejki chetnych.

"Najchętniej krzyczałabym o naszej miłości, gdybym tylko miała dużo pieniędzy i nie bała się, że stracę pracę. Ale muszę być odpowiedzialna, bo przecież utrzymuję siebie, Kasię i Mariusza. W Gostyninie podopieczni dostają tylko podstawowe wyżywienie, a mój mąż lubi sobie podjeść. Wysyłam mu różne serki, wędliny oraz nikoretki, bo nadal rzuca palenie. Jestem dumna z bycia panią Trynkiewicz. Jedyne, czego teraz pragnę, to byśmy razem zamieszkali."

Serio nie dało sie.znalezc lepszego kandydata? Zona miala 37 lat w chwili slubu i 16 letnia corke.

Ted Bundy morderca kobiet podobno codziennie.dostawal setki listow.

A takie mireczki do 40 lat są prawikami bo zadna baba nie jest zainteresowana nprmalnym ulozonym czlowiekiem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #psychologia
lubielizacosy - To jest dla mnie szok. Nie wiem drogie panie jak mam to rozumiec. Wie...

źródło: comment_1600146268yAbpzrYgQv6DrtQLW1Y3GR.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Dykto13: Karla Homolka - współudział w gwałtach i trzech zabójstwach (w tym na własnej siostrze) . Zamężna (wyszła za mąż za brata swojego adwokata). Urodziła mu trójkę dzieci.
  • Odpowiedz
@Dykto13: Susan Atkins - członkini rodziny Charles'a Mansona, współudział w 9 morderstwach. W czasie pobytu w więzieniu dwukrotnie wyszła za mąż. Urodziła jedno dziecko.
  • Odpowiedz
@Dykto13: nie odwracaj kota ogonem. To są psychopatki, które są uwikłane w okrutne zbrodnie. Nikt normalny nie chciałby się z nimi związać. A, że nie odpowiadają Ci fakty, to zaczynasz szukać pretekstów. Równie dobrze ja mogę teraz powiedzieć, że nie znajdę okrutnej morderczyni, bo tylko mężczyźni dopuszczają się takich zbrodni.
  • Odpowiedz
@Tulaska: Akurat seryjne morderczynie nie jest trudno znaleźć, trudniej taki które które dostawały lity pochwalne, skąd wiem, bo kiedyś często czytałem i oglądałem artykuły o takiej tematyce
  • Odpowiedz
  • 0
@Paula_pi to jest syndrom Sztkoholmski tłucze ale przynosi pieniądze wiec sie nie zostane, poczekam aż dzieci dorosną czyli zmarnuje sobie kolejne 15 lat zycia.
  • Odpowiedz