Wpis z mikrobloga

@inv_ zdradze wam lifehack, można pić napoje bez słomek i plasikowych pokrywek. Ps. Nikt tego nie sprawdza serioooo


@Ancymoon1 Po co wydajesz bzdury jak nie korzystasz z takich napojów? Idź sobie zamów napój w maku i spróbuj wypić bez słomki. Albo się nażresz lodu i cały ryj sobie zmrozisz, albo będziesz siorbał jak debil próbując nie wciągnąć kostek.
Nie mówiąc że ze 3/4 zamówień w maku to drive thru. Picie bez słomki
@zydo_komucho_gej: rozumiem. Jak masz 50 lat i średnio ogarniasz sprawy online, bo do niczego ich nie potrzebujesz, x osób w rodzinie i mnóstwo rachunków co miesiąc, to zabierają ci miesięcznie prawie stówę za sam fakt przysłania wersji papierowej rachunku. Dopóki są dzieci to one opłacają online lub drukują, potem dzieci idą na studia i trzeba szukać alternatyw. Zaraz się wszyscy zesrają, że jak to tak można nie nadążać za światem. Ale
@welin: to niech ci ludzie płacą pełną cenę a nie zabierają zniżki dla bardziej ogarniętych. To jest pomysł 10/10 przecież jakim cudem ktokolwiek ma z tym problem XD
Jakie mnożenie bytów nad potrzeby? Ja właśnie mam potrzebę mieć wszystko elegancko na meilu i sobie oszczędzić i jeszcze żyć ekologicznie, ktoś ma mniej ekologiczną i bardziej kosztowną potrzebę to niech płaci pełną cenę a nie mi zniżki zabierasz