Wpis z mikrobloga

@welin: Czyli walka z wykluczeniem technologicznym za pomocą wymuszenia na dziadach przystosowania się do nowych reguł zamiast zamiatania problemu pod dywan i wysyłania listów jest twoim zdaniem lepsze? Jakby wszyscy tak myśleli "hurr durr po co emaile jak przyjdzie listem i se opłace na poczcie, od jednego listu świat nie spłonie" to do dziś byśmy na drzewach siedzieli
  • Odpowiedz
i to jest właśnie głupi pomysł, żeby za takie gówno płacić 5 zł więcej.


@welin: a jak myślisz, ile kosztuje wydrukowanie faktury, zapakowanie jej w kopertę i wysłanie?
  • Odpowiedz
Wprowadzenie burgera tasty. Nie wiem czemu oni to tak nazwali i kto to w ogóle dopuścił ale to jest jedna z najgorszych rzeczy jakie jadłem w życiu... Ten sraczkowaty sos, łeee
  • Odpowiedz
@organista_onanista: Moim zdaniem to jest to samo. Nawet zrobiłem kiedyś porównanie: https://www.dropbox.com/s/ibhyqkfpgx6kgdf/CocaColaCherryVSCherryCoke.pdf?dl=0

Aczkolwiek kogo bym nie pytał, twierdzi, że zaszła zmiana w smaku. Moje hipotezy są następujące:
– Zmiany smaku nie było, a takową zasugerowała zmiana wyglądu,
– Zmiana smaku zaszła później niż wymiana puszek (z oczywistych względów test przeprowadziłem w czasie, gdy dostępne były zarówno puszki Cherry Coke jak i Coca-Cola Cherry).
  • Odpowiedz