Wpis z mikrobloga

@meshack 3/4 drive? No to chyba widac gdzie maka jezdzisz pewnie przy autostradzie w jakiejś wsi. Wiele makow nawet nie ma driva, np w galeriach. No nie wiem ja jakos pije bez słomki w kfc dolewki tak samo. A co do siorbania to jeszcze Jestem przed udarem więc pozdrawiam
@welin: Widzę że ty nie rozumiesz na czym to polega.

to zabierają ci miesięcznie prawie stówę za sam fakt przysłania wersji papierowej rachunku.


Nic nie zabierają, to ludziom korzystającym z elektronicznych rachunków dają zniżki, czyli "oddają" te 5 zł.

Ale po co mnożyć byty nad potrzeby?


Gwarantuje ci że nikt poniżej 30 roku życia w tym kraju nie płaci rachunków pocztą. Ułatwianie i upraszczanie załatwiania spraw to jedna z największych potrzeb
@Mikka: ależ ja płacę online swoje rachunki, po prostu spotykam się z tym problemem wśród starszych ludzi. Duży odsetek społeczeństwa jest wykluczony technologicznie i to, że ktoś tego nie rozumie nie znaczy, że problem nie istnieje.
@Kalypsoo znam paru nawet młodych ludzi, którzy jak nie ma pieczątki na druku to uważają, że nie ma dowodu zapłaty. I składają np. PIT osobiście, zamiast przez net. Albo łażą na pocztę i płacą rachunki.
@welin: A po co w dzisiejszych czasach dostawać jakieś świstki od operatorów komórkowych? Ja wolę dostać na maila - 1. mam to zapisane w skrzynce i w razie czego zawsze mogę sobie wydrukować FV. 2. Dostaję plik pdf, który zgrywam sobie od razu do programu księgowego. 3. Jesteśmy chociaż trochę bardziej EKO xD