Wpis z mikrobloga

@LonNon: Jak sie czujesz na silach i jestes w stanie zrobic jakies nawet 60% bez ryzyka kontuzji to lepsze niz przerwa moim zdaniem. Zazwyczaj staram sie trenowac nawet podczas przeziebienia ale antybiotyków nigdy nie musialem brac wiec takim srednio ekspertem jestem.
@Reevder: Jak sie trenuje dyscypline typu kulturystyka czy trojboj to np. przerwa 2 tygodnie powoduje spore cofniecie treningu. Kazdy kto trenuje x lat stara sie nie opuszczac sesji a nie dupka zapiecze i juz anon radzi zeby zostac w domu.
@maxoutday: i w ogóle czy jest tu mowa o zawodowym sporcie?? Nie lepiej sie wyleczyc szybciej i szybciej wrócić do pełnych sprawnych treningów niż pogłębiać dolegliwość i robić je na odpie*dol?
@Reevder: Przeciez moj komentarz byl generalny zanim byla mowa o jakimkolwiek zebie. Pulsowanie zeba podczas cwiczen czy pogarszanie sie stanu chyba nie podchodzi pod "czucie sie na silach". Wypowiedzialem sie z mojego punktu widzenia co rowniez jasno podkreslilem, a OP na podstawie komentarzy moze sobie zdecydowac co zrobic. Serio nie wiem do czego sie tu #!$%@??