Wpis z mikrobloga

Dzisiaj we #wroclaw na Wiejskiej szedłem z dzieciakami wzdłuż ścieżki rowerowej i niestety nie upilnowałem starszego, który wlazł na ścieżkę i prawie by wpadł pod rowerzustę, który dość szybko #!$%@?ł ścieżką. Jeśli masz tu konto i to przeczytasz to chciałbym Cię przeprosić i podziękować za szybki czas reakcji bo byłoby ciepło...
#rower #sciezkarowerowa
  • 23
  • Odpowiedz
@PanDyletant: @Borysko_88: dlatego właśnie na ścieżkach, gdy widzę nawet w pobliżu dzieci lub osoby odwrócone - uwagę mam na maksa.
Ba nawet jak widzę, że jedzie dwóch rowerzystów obok siebie, w moim kierunku, to też przeważnie krzyknę z 10-20m (zależy od różnicy prędkości): "Uwaga!" Kilka razy, się zachwiali, bo nie ogarniali w ogóle, że ktoś za nimi jedzie i będzie wyprzedzał. Jak nagle obok się pojawię, to też nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Borysko_88: a mi dziś jakiś tatusiek z telefonem w ręku idąc chodnikiem pchał wózek z bombelkiem i bez rozejrzenia się ani nic skręcił w lewo przecinając ścieżkę po której akurat ja w miarę szybko #!$%@?łem. Ostre hamowanie skończone na trawie a ten że jeżdżę jak ja jeżdżę i się rzuca debil. Po komentarzu że ja jadę ścieżka dzbanie i że mogłem mu skasować dziecko przez jego własną głupotę bo porównywalne to
  • Odpowiedz
@Borysko_88: Twój post powinno się wklejać pod każdym wpisem pod tytułem "pedalarze mają jeździć po ścieżkach!!!! Co ludzie????? Przepisy mówią jasno!!!!111one"

Dopoki ktoś nie znajdzie się w takiej sytuacji, to nie powinien komentować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)opis odnośnika

@grzemach: możesz być uważny, a i tak ktoś 2 metry przed Tobą wypuści nagle psa ze smyczy, no bo zieleń, niech piesek sobie polata, a ścieżka i
  • Odpowiedz
@Borysko_88: ja raz miałem akcje, jadę se uliczką na takim zadupiu troche, na środku jebitna kałuża, z prawej strony brak możliwości przejazdu, z lewej strony madka na trawie, z 1,5m przerwy, dzieciak bawiacy sie w kaluzy. To jade powolutku bo sie zmieszcze a matka drze się jak kaszojad jest 0,5 metra od mojego koła "ANTOŚ CHODŹ TUTAJ ROWER JEDZIE".

Zdążyłem ino podbić rower do góry, zasłonić butem pedał(bo jakby kaszojadowi #!$%@?ł
  • Odpowiedz
który dość szybko #!$%@?ł ścieżką


@Borysko_88: Jako rowerzysta zawsze zwalniam gdy chodnikiem wzdłuż ddr idą małe dzieci. Dobrze, że koleś miał refleks, ale też mógł się zachować lepiej. To, że jedzie ddr nie daje mu bezwzględnego prawa do #!$%@?.

  • Odpowiedz
@Borysko_88: Szanuję za ten wpis ;) Wiadomo nie do końca Twoja wina, ale będąc odpowiedzialnym za dzieci wszystko spada na Ciebie. Cieszę się że są ludzie którzy w ogóle potrafią powiedzieć słowa przepraszam i dziękuję ;) Zwykle madki jeszcze naskoczą na rowerzystę, bo ich bombelek to zawsze ma pierwszeństwo xD
  • Odpowiedz
Szkoda ze w Polsce od razu wyzywają za takie coś. A to przecież dla bezpieczeństwa pieszych

@wyindywidualizowana_blond_multipla: W życiu mnie nikt nie wyzywał za dzwonienie - ale za to wielokrotnie ludzie udawali, że nie słyszą ¯\_(ツ)_/¯

@Borysko_88: Dziś miałem jednego gówniaka, który zerwał się starym ze smyczy i leciał prosto pod koła, ale do tego jestem przyzwyczajony.

Za to na jednej z najbardziej ruchliwych dróg rowerowych w mieście właśnie zamierzałem
  • Odpowiedz