Wpis z mikrobloga

Ten moment kiedy klient w e-mailu w podziękowaniu za pomoc przy stronie mówi ze CEO chce mnie u siebie XDDDDDDDDDD kiedy u nich są zawsze takie banały ze aż mnie zadziwia ze sami tego nie umieją a maja od tego ludzi

Kurła jeśli na banałach typu ogarnianiu komuś wordpressa i woocommerce w stylu „dej tu nowy obrazek a tam zmień tekst i zrob kupon zniżkowy” i używaniu magicznej gumki w photoshopie można wyżyć to chyba ja obniżę swoje ambicje i pójdę po najniższej linii oporu xD tylko zbudować baze klientów i zbijać bąki

Zreszta jest to dość ciekawe ile deweloperów porzuca klientów i zostawia ich w dupie z jakimiś stronami posklejanymi z błota, zawsze mnie ciekawi jaka jest historia za tym znikającym devem

#pracbaza #heheszki #it #frontend
  • 11
@elf_pszeniczny: @GienekZFabrykiOkienek: mam takie podejrzenia, na fiverrze ktoś odwalił a potem plis halp XD

@E_li_mi_nator: tez #uk i tez płaca niemało ale nie mi tylko firmie XD zastanawiam się nad założeniem takiej jednoosobowki i pracowania sobie kiedy chce ile chce na takich gownorequestach przy jakiejś tam bazie klientów. Rano i wieczorem wejść na maila, odfajkować co trzeba i fajrant XD

PS wiedzę, pozycje i zainteresowania mam zupełnie nie tam
tez płaca niemało ale nie mi tylko firmie XD zastanawiam się nad założeniem takiej jednoosobowki i pracowania sobie kiedy chce ile chce na takich gownorequestach przy jakiejś tam bazie klientów. Rano i wieczorem wejść na maila, odfajkować co trzeba i fajrant XD

PS wiedzę, pozycje i zainteresowania mam zupełnie nie tam gdzie Wordpress ale jeśli mowa o własnej firmie to zaraz można rozszerzyć o SEO i audyty i zaraz można nabijać więcej