Wpis z mikrobloga

„Nie, ale tak szczerze, to Wiewiór ma rację. W momencie kiedy powiesz — zdradzałeś dziewczynę — nie atakujesz dziewczyny, atakujesz gościa, o którym to mówisz" - Rafał „Takefun" Górniak w trakcie dzisiejszego programu federacji FAME podczas swojej transmisji na żywo.

Przypominam, że Maksymilian Wiewiórka kilka miesięcy temu nazwał Amadeusza Roślika alfonsem, a następnie dodał, że zdradził swoją byłą już partnerkę i zarazem matkę dziecka.

Rafale, rozumiem, że zdanie matury po kilku próbach mogło cię przerosnąć, ale sądziłem, że termin hipokryzji to ty znasz idealnie po twoich obietnicach z Marcinem Najmanem. To po co były twoje, „TheNitroZyniaka" i jego partnerki płacze nad słowami rodziny Murańskich i Kasjusza Życińskiego? Przecież według twoich dzisiejszych słów powiedzenie „Sandra zdradzała Nitro" to nie jest żaden atak, a tym bardziej atak na dziecko. Ty zapluta kłamliwa szujo. Przez miesiące ciągnęliście narrację, że jest atakowane niewinne dziecko, a gdy pojawiają się takie same zarzuty wobec inną osobę, to twoje podejście jest już zupełnie inne. Doskonale wiesz, że Murańscy ani „Don Kasjo" nigdy nie poruszali tematu Nikodema, a wyłącznie twój i twojego przyjaciela Górskiego, który do tej pory wypomina FAME-owi, jak to nie bronili jego dziecka przed Murańskim. A i tak wasza narracja była taka, że obrywa niewinna osoba. Wypominaliście, że jak to teraz będzie, gdy dzieci w szkole podrosną i będą mówić takie rzeczy do Nikodema. A teraz nie pomyślisz w takim kontekście o córce Amadeusza?

#famemma
  • 23
@Potifara: Gdzie jest fikoł?
Przy mlekołaku latały zdjęcia Nikodema zestawiane z takefunem, przewijało się imię dziecka i wszystko nie polegało na tym, że Sandra zdradzała Mlekołaka tylko, że Nikodem nie jest jego dzieckiem tylko dzieckiem takefiuta. Latające zdjęcie dziecka zestawione z Rafałem plus przewijające się imię dziecka.

Wiewiór powiedział, że Ferrari zdradzał swoją partnerkę. Dodatkowo Ferrari jest znany z obracania się wśród szlaufow i eprostytutek. Z matka dziecka nie od dłuższego
  • 2
@GoodGuyChucky93: A to Kasjusz wstawiał zdjęcia Nikodema obok zdjęć Górniaka czy robili to użytkownicy wykopu? Kasjusz powiedział, że „Nie masz dzieci? A ja słyszałem, że jakieś masz", a potem była jazda po nim, że atakuje dziecko. Nagle za czyny wykopowiczów mają odpowiadać ludzie z freakfightów? To tutaj był atakowany Nikodem. I to tutaj co jakiś czas regularnie wraca temat córki Amadeusza i upubliczniane są jej zdjęcia wyśmiewające jej włosy. Kilkuletniego dziecka
  • 2
@GoodGuyChucky93: Musisz zrozumieć jedną rzecz. W przypadku dziecka „TheNitroZyniaka" była taka kolejność — najpierw serwis wykop i jego użytkownicy, później Murańscy i Kasjusz.

W przypadku „Wiewióra" był najpierw on. I on mógł prowodyrem wyśmiewania się z byłej partnerki Amadeusza i ich wspólnego dziecka.
@Potifara: O czym ty w ogóle #!$%@? człowieku. Wiewiór mówił o AMADEUSZU, o tym że AMADEUSZ zdradzał swoją kobiete a jego kobieta była zdradzana. Czy jeśli zostałem zdradzony a ktoś mi to powie to jest dla mnie obelga?
-Stary dowiedziałem sie, że twoja dziewczyna cie zdradza, jakiegoś chłopa na imprezie wczoraj obracała.
-Ty #!$%@? jak śmiesz mnie obrażać, jak możesz mi mówić, że zostałem zdradzony.

Ale obelgi murańskich to było coś
@Potifara: No fajnie dodałeś 2 odpowiedzi, ubrałeś je w ładne słowa ale zupełnie pominąłeś moją argumentację.
Nawet nie otarłeś się o temat sugerowania, że ojciec nie jest ojcem to nie to samo co stwierdzenie, ze ojciec zdradzał matkę.

Idąc twoją logiką gdyby Tańcula miał dziecko to Ferrari nie nagrałby albo byłby krytykowany za film o talerzyku i trójkątach bo to przecież powód do wyśmiewania dziecka?

A co do Murańskiego to akurat
@Szymon-Karpacz: Ludzie od Friza nie rozbierają się za kase na OF. Taka różnica .@Arbuz29 Ciebie by się przydało usunięcie konta... ale w sumie debile i zjeby wszedzie są dla beki potrzebni wiec zostań xd