Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, stoję przed dylematem i potrzebuję, może nie tyle, żeby ktoś za mnie podjął decyzję ale, żeby rzucił nowe spojrzenie.
Otóż dostałem opcję pracy w firmie w końcu w branży typowo której chcę, pełna profeska z benefitami. Kasa na okres próbny/start trochę lepsza niż aktualnie, jednak perspektywa dużo większa. Nieporównywalnie większe możliwości rozwoju, ale co za tym idzie dużo do nauki i obawiam się trochę, że nie udźwignę.
No i jest aktualna praca w której jest mi mega wygodnie, na prawdę spoko ludzie i atmosfera, nie trzeba zapieprzać. Tylko perspektywa kasy jest dużo gorsza i praktycznie brak możliwości rozwoju + branża po której doświadczeniu mi niewiele w przyszłości będzie.
Podsumowując:
- aktualnie gdzie jestem, mega spoko ludzie, luźna atmosfera, bez zapieprzania ale brak większych perspektyw
- nowa praca, gdzie dużo się nauczę co na pewno będzie procentować, perspektywa rozwoju i finansowa.
Finansowo na ten moment delikatny plus dla nowej pracy.
#kiciochpyta #pomuszcie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f60eba48679b6c666e7c434
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirki, stoję przed dylematem ...

źródło: comment_1600201867dTcv269kVDJTtZV3mrLZDF.jpg

Pobierz

Co robić?

  • Aktualna pracka 7.5% (5)
  • Nowa pracka 92.5% (62)

Oddanych głosów: 67

  • 6
  • Odpowiedz