Wpis z mikrobloga

Drą mordy te jelenie na rykowiskach, że aż żałowałem, że nie zabrałem zatyczek do uszu.
To ostatnie ciepłe noce tego roku, warto korzystać, jeśli nie macie sprzętu do nocowania w warunkach zdecydowanie chłodniejszych.

Klasyczne nóżki z hamaczka, nie wińcie mnie za to.

#dziendobry #outdoor #bushcraft hehe #survival #las #przyroda #turystyka #camping #hamakboners
Afrati - Drą mordy te jelenie na rykowiskach, że aż żałowałem, że nie zabrałem zatycz...

źródło: comment_1600232633JbhppiAefmbM2mxReJm0rT.jpg

Pobierz
  • 40
@MilowyLas: Zwierzęta po lesie poruszają się po ścieżkach - łatwo te ścieżki zauważyć. Wystarczy nie rozwieszać się w poprzek dróg zwierzyny. Poza tym zwierzaki mają o wiele lepszy wzrok niż ludzie - gdyby miał mi wleźć w hamak, to prędzej zabiłby się na jakimś drzewie ;)

Mam co prawda kolegę Konrada, któremu sarenka trafiła w biegu w tyłek podczas snu, ale sam przyznaje, że to jego wina, bo rozwiesił się w
@FishyGuy: Od jakiegoś czasu już wprowadzamy z koleżkami leśne noclegi w tygodniu. Wymaga to trochę organizacji, ale jeśli odpowiednio wcześnie się wstanie i skoczy do domu wziąć prysznic po wędzeniu dymem z ogniska, to można spokojnie się ogarnąć. Polecam!
Tym razem to Wzgórza Pszczółkowskie, niedaleko Sławy.