Wpis z mikrobloga

@BurnDream Weź się chłopie do roboty, a nie się użalasz... Nie wiem kto Ci naopowiadał bajek, że studia to najlepszy okres w życiu, chyba #!$%@? w filmach. Jesteś goły i wesoły, wykładowcy mają Cię w dupie, pracy nie masz więc żyjesz w podłych warunkach ciągnąć hajs starych... Rzeczywiście, najlepszy okres w życiu.
@BurnDream: skoro masz tak dobrze to niby dlaczego depresja ? bo wyjść nie możesz ? xD jakbyś nogę stracił i faktycznie nie mógł wyjść gdzieś to bym zrozumiał ale nie dość że wszystko masz to jeszcze się użalasz nad sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kaiborr: studiowanie , miałem na myśli zarówno wykłady jak i studenckie życie. No właśnie jestem w mieście w którym mieszkałem i po 2 latach kontakty ze starymi znajomymi mocno się poluzowały
@BurnDream: po szkole "średniej" czyt liceum/technikum wiadomo że każdy idzie w swoją stronę i tylko nielicznym zostają znajomości, mi na przykład żaden "kumpel" nie został ale raz na jakiś czas widzę czy pogadam gdzieś w "biegu" z kimś i no trudno takie jest życie, sam wirus tutaj niewiele zmienił , jedynie ograniczył kontakt na studiach z nowymi osobami ¯\_(ツ)_/¯ ale i tak masz kasę od rodziców, masz czas wolny a to