Wpis z mikrobloga

@TechPriest: ja zgodzilabym się na test bez problemu, ale najpewniej tez od razu zlozylabym tez wiosek o rozwód. Bez powodu się ojcostwa nie sprawdza, jeśli niebieski mialby jakiekolwiek wątpliwości co do mojej wierności to sorry, nie chcialabym z kims takil byc, bo zawsze jestem 100% szczera z facetem i bez tego zaufania nie ma związku ¯\_(ツ)_/¯
@TechPriest nigdy tego nie zrozumiem, że facet się zwierza o zrobieniu testu. Zamów sobie zestaw do paczkomatu zapłać paypalem i masz odpowiedź. Jak twoje to morda w kubeł jak nie twoje to opcja nuklearna i wtedy gadasz że chcesz test, nie mówisz że już zrobiłeś. Ego różowej nie ucierpi a ty masz pewność że nie płacisz 20 lat na nieswoje dziecko.
@2-aminopirydyna: w kwestii wierności tak, 100%, w drugą stronę też.
@Ganicjusz: gdyby bylo odgórne zalecenie, spoko, gdyby testowali wszystkich - nie ma problemu. Jesli maz by mi nie ufal i chciał testu, to go zrobię bez słowa sprzeciwu, bo wiem, że nigdy nikogo nie zdradzilam. Ale rozwodu bym chciala, bo sobie nie wyobrazam takiej nieufności. Co dalej? Kamerka w lazience? Gps podczepiony pod auto? Detektyw, który sprawdzi czy między spacerem
Jesli maz by mi nie ufal i chciał testu, to go zrobię bez słowa sprzeciwu, bo wiem, że nigdy nikogo nie zdradzilam.


@savanna: myślę że mężowie wtedy chcą dowodu w formie testu, gdy kobieta sobie zasłuży na brak zaufania.
@wykopiem_albo_zakopiem: przecież to inna sytuacja, kiedy mielibysmy byc testowani oboje, w takiei sytuacji oczywiście, że się zgadzam. Ja piszę o sytuacji, gdy mąż zażądałby testu na ojcostwo, bo moglby sądzić, że zdradzalam. Skoro wiem, że nie zdradzalam i nigdy nie dałam powodu do podejrzeń to brak zaufania = rozwód.
Ja piszę o sytuacji, gdy mąż zażądałby testu na ojcostwo, bo moglby sądzić, że zdradzalam.


@savanna: Gdybym podejrzewał bym że żona mnie zdradza a dzieciak nie jest mój nie proponował bym testu na ojcostwo tylko badanie które jest "inną sytuacją" jak to określiłaś. Może hajs wiekszy do wyłożenia na badania ale ze swojej strony jestem kryty ( ͡° ͜ʖ ͡°)