Wpis z mikrobloga

@Desolator: @greedy_critic: A co to za paskudne opszustwa na zalukaj? Serwis zdechł, ostatnio admin wrzuca miniaturki filmow ktorych nie ma w sieci a rejestracja prowadzi do INNEJ stronki gdzie trzeba kartę podpiąć. Nawet jak klikasz w "przypomnij haslo" na Zalukaj to otwiera sie zupelnie inna stronka chcąca twoje dane. Gośćie zostawili serwis i teraz liczą że ktos sie nabierze? Chca zarobic na oszustwie?
  • Odpowiedz
@Bunch: @JakTamCoTam: @greedy_critic: @Desolator: @Polanin: Darmowe stronki z filmami umarły właśnie przez takich jak wy reklamują to na publicznym forum gdzie każdy ma do tego dostęp i potem zdziwienie, że stronka przestaje istnieć albo jest przeciążona.

Jak macie link to wymieniajcie się na priv, a nie dajecie na publiczny, gdzie osoby z bólem dupy mogą zgłaszać itp. Na całe szczęście mam kilka stron i jak ktoś chce
  • Odpowiedz
Darmowe stronki z filmami umarły właśnie przez takich jak wy reklamują to na publicznym forum gdzie każdy ma do tego dostęp i potem zdziwienie, że stronka przestaje istnieć albo jest przeciążona.


@Mr_3nKi_: Jasne, Ci co zdejmują takie stronki to nieogary i nie potrafią samodzielnie wyśledzić takich stron. Weź Ty rusz głową. A już tekst o przeciążeniu to nie wiem jak skomentować. Chyba im zależy na tym, żeby ruch był jak największy,
  • Odpowiedz
@greedy_critic: Ok, ale nie lepiej by ci było jak już zapłacić, to zapłacić za netflix albo HBO? Nigdy w życiu nie płać na stronkach online takich jak fili xD

Sam miałem jakiś czas netflix i byłem #!$%@?, że byłem zmuszony oglądać, to, co mi dawali, a chciałem obejrzeć stare filmy z lat 80-90 i zacząłem szperać po stronkach online i znalazłem kilka lat temu i do dzisiaj korzystam. Nie, nie ma
  • Odpowiedz
Jasne, Ci co zdejmują takie stronki to nieogary i nie potrafią samodzielnie wyśledzić takich stron


@Polanin: A jak myślisz, dlaczego płacą za netflix i inne? Bo nie umieją znaleźć albo są zbyt leniwi xD . Uwierz mi, że miałem z takimi do czynienia i mieli ogromny ból dupy, że ja oglądam to, co oni w tej samej jakości za free.

Chyba im zależy na tym, żeby ruch był jak największy, bo
  • Odpowiedz
A jak myślisz, dlaczego płacą za netflix i inne? Bo nie umieją znaleźć albo są zbyt leniwi xD . Uwierz mi, że miałem z takimi do czynienia i mieli ogromny ból dupy, że ja oglądam to, co oni w tej samej jakości za free.


@Mr_3nKi_: I co to niby oni zgłaszają te strony organom ścigania? Ci co zajmują się ściganiem takich stron doskonale wiedzą o wszystkich tego typu stronach.
  • Odpowiedz
A już tekst o przeciążeniu to nie wiem jak skomentować.


@Polanin:Wyobraź sobie, że mam stronkę dość świeżą z tego roku i jeszcze 2 miesiące temu nie trzeba było się logować, żeby obejrzeć film, a teraz trzeba mieć konto, bo serwery są zbyt przeciążone.
  • Odpowiedz