Wpis z mikrobloga

Skoro oglądasz na filmanie zamiast na vidi to sugerowałbym się jeszcze zastanowić czy aby na pewno ten "dobry płatny antywirus" działa poprawnie ()


@greedy_critic: Działa, działa spokojna twoja rozczochrana. Poza tym pisałem wyżej, ze z filmana bardzo rzadko korzystam, bo mam lepszą strone ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Polanin: Niczego oczekuje, po prostu mówię, jak jest. Oglądając mam włączonego adblocka, nie mam żadnych reklam, nie loguje się, nie płace, nikt mi sie na kompa nie włamuje, bo bym o tym wiedział w kilka sekund. Co mam ci jeszcze napisać ¯\_(ツ)_/¯

Oglądam filmy tak jak na netfliksie. Stronka jest dość nowa, moze dlatego. Za jakis czas będą chcieli pieniądze czy coś .
  • Odpowiedz
Oglądając mam włączonego adblocka, nie mam żadnych reklam


@Mr_3nKi_: Kurde już nie wiem co Ty na poważnie piszesz, a co nie. Najpierw piszesz, że oglądasz ze stronki bez reklam, potem jednak okazuje się, że masz adblocka. Piszesz, że serwery się przeciążają, a to normalne, że jak strona osiąga pewną wielkość to przechodzą na płatne konta. Zarabiają na ilości wyświetleń (odklikane reklamy) i na płatnych kontach i zależy im na jak największej
  • Odpowiedz
Najpierw piszesz, że oglądasz ze stronki bez reklam, potem jednak okazuje się, że masz adblocka.


@Polanin: Powiedz mi, kto normalny wchodzi gdziekolwiek z wyłączonym adblockiem? Ja korzystam z adblocka wszędzie gdzie, się da, bo bez niego, żeby sie dokopać np: głupiej stronki z artykułem muszę klikać na 20 różnych reklam. Na stronkach z filmami to oczywiste, że też korzystam z adblock'a jak każdy normalny człowiek. To oznacza, że nie wyskakują mi
  • Odpowiedz