Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mindsphere: oj tam, kto by na to zwracał uwagę, przypomnę tylko pewne słowa:
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA
Generalnie chodzi o swobodniejsze oddychanie, no ale może to nie to


@michaug: Jak masz problem z oddychaniem to idź do lekarza, a nie ładuj w siebie salbutamol.
Chyba że Cie zatyka przy treningu, to rób aeroby i trenuj kondycję, bo nie wydaje mi się żebyś do światowej topki należał i potrzebował leków na astmę, jak pewne biegaczki z Norwegii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michaug: Ja mam salbutamol dokładniej aspulmo, ale to dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak masz problemy z oddychaniem to salbutamol działa tylko doraźnie, żeby kontrolować astme trzeba brać leki które mają dłuższy okres półtrwania 12h więc idź do lekarza, a nie lecz się przez fora lekami z czarnego rynku.
@haakenn: Na doraźny czyli jak mam kontakt z jakimś alergenem i nie mogę oddychać, czyli bardzo rzadko mi się to zdarza. Jest uderzenie takiej świeżości i momentalnie cię odblokowuje, ale nie sądze żeby to miało przełożenie na wydolność w sporcie. Jak już to jakieś leki w tabletkach, np. sally jest w tabletkach, ale tego się nie przepisuje astmatykom raczej. Inhalator ma małe stężenie.