Wpis z mikrobloga

@lordus2 jedno nie wyklucza drugiego, zakladam, że adresatem jest/był każdy wierny bez względu na wiek a treść uniwersalna co jednak nie w żadnym stopniu nie przyćmiewa faktu, że WTF pedryle?
@to_niezle pomijając Twój absurdalny brak inteligencji odnośnie tego po co się robi archiwa stron to napiszę Ci tylko tyle, że owszem wszystkich jest trudno w ten sposób oceniać choć nie wiem kogo dokładnie miałeś na myśli - księży pedofilii czy samych wiernych czy też wszystkich na raz. Natomiast bardzo łatwo jest mi ocenić Ciebie po tym co napisałeś. Ogólnie mówiąc śmiech na sali.
@lordus2 pomijając już te fikołki myślowe odnośnie tego dla kogo lub nie to było kierowane i sugerowanie bez podania dowodów, że autor kłamie iż jego dziecko dostało taki rachunek czy nie to sam fakt iż taka a nie inną treść tam umieścili pozostaje. Jest to na pewno jakaś tam próba normalizowania pedofili. Za moich czasów indoktrynacji przez KK czegoś takiego nie było, nie było takiej potrzeby czy też nie było o tym
@fatabil1ty: przecież napisałem, że pytanie powinno być ogólne, ale chyba nie zechciałeś tego przeczytać i odpowiadasz sobie sam. Nie sugeruję, że ktoś kłamie tylko, że nie jest to treść dla dzieci, a że jakiś dzban dał to dzieciom to inna sprawa. Mamy też drugiego dzbana, autora rachunku, co też napisałem. I w ten sposób mamy dwóch dzbanów, a nie jakąś próbę normalizowania pedofilii.
@lordus2 ale nazywaj dzbanów po imieniu to raz a dwa to przecież oczywiste, że tekst był napisany (też) z myślą o dorosłych bo mowa jest tam o założeniu rodziny. Odnośnie dzieciństwa to łatwo jest sobie wyobrazić, że 10 letnie dziecko nie jest dorosłym ale spytane o jego dzieciństwo nie tylko zinterpretuje tego jako teraźniejszość ale też pomyśli co tym co się działo np jak miało 5 lat.