Wpis z mikrobloga

Zobacz @Gaku745 jak szybko zmienia się optyka. We wczorajszym wpisie w którym podniosłem temat bogacących się naszym kosztem korporacji zostałem zaatakowany i usłyszałem że "wolny rynek wszystko zweryfikuje".
Dzisiaj od rana w gorących płacz na ceny gier na konsole. Jeszcze Wam napędy zabiorą! Mają prawo. O co Wam wolnorynkowcy chodzi? Rynek to zweryfikuje, nie chcecie to nie kupujcie a nie żalicie się w komentarzach. Zawsze możecie sami stworzyć konsolę i sprzedawać gry na nią taniej co sprawi że klienci przejdą do Was.

Czekam na upadek obu konsol (albo ugięcie się firm pod Waszymi żądaniami) do czego pewnie dojdzie bo zagłosujecie portfelem i nie kupicie. Prawda?

#antykapitalizm #ps5 #xboxone #ps4 #xbox
Suheil-al-Hassan - Zobacz @Gaku745 jak szybko zmienia się optyka. We wczorajszym wpis...

źródło: comment_1600339426Mmw1qMid4FfajCAhwlczPN.jpg

Pobierz
  • 30
Rynek to zweryfikuje, nie chcecie to nie kupujcie

@Suheil-al-Hassan: całkowita zgoda, tylko nie wiem skąd wniosek, że osoby w komentarzach to akurat wolnorynkowcy. Druga sprawa - narzekanie jest nieodzowną cechą pracownika i konsumenta, mają do tego nie tylko prawo, ale niemal obowiązek. Publiczne narzekanie pomaga innym konsumentom ustalić wartość produktu i sygnalizuje innym przedsiębiorcom, że być może istnieje nisza, w którą można uderzyć.
@Andsor: Gdyby tylko dało się w Polsce zrobić grę, która podbije cały świat i będzie uważana za jedną z najlepszych, ale biedne państwo nie pozwala. Gdyby był wolny rynek to wtedy na pewno powstałoby w Polsce jakieś studio, a prezydent Polski wręczałby naszą słowiańską grę prezydentowi USA, ale jest komunizm i takie studio NIE MOŻE POWSTAĆ.
@Andsor: Jesteś debilem? W sumie pytanie retoryczne. Co ma jakiś czarny rynek, skoro to CDP powstało i działa, i stanowi konkurencję, podczas gdy Chiny produkują tylko gównomobilniaki z pierdyliardem mikropłatności i dwoma pierdyliardami reklam. Zresztą o czym my w ogóle mówimy, jeśli wierzysz w wolny rynek w Chinach kiedy tam każda firma jest zależna i kontrolowana przez rząd. Wytłumacz mi jak krowie na rowie co stoi na przeszkodzie żeby otworzyć w