Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: POTĘŻNA BOLZGA I PKP PLK OSIĄGNĘŁY SUKCES - PO 10 LAT MODERNIZACJI PRZYWRÓCONO LINIĘ DO JEJ PODSTAWYCH PARAMETRÓW xD.


@Bratkello: no wiesz, ta potężna BOLZKA mogła by tę linie zamknąć w #!$%@? ze względu na stan i zaorać( ͡° ͜ʖ ͡°)

@komuher: Na te warunki co były i tak nie jest źle

@pilot1123: No brzmi tak ale zobaczymy rzeczywistość czy coś się nie
intercipy pewnie za 70zl a polregio osiagnie zawrotna srednia predkosc przejazdu 60km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno sklady beda modernizowane o pasy bezpieczenstwa z tego powodu
@goryll: Jak kiedyś jechałem EN57 z plastikowymi siedzeniami 120 km/h (IR Kraków-Łódź), to marzyłem o pasach bezpieczeństwa, bo tak rzucało, że nie mogłem się utrzymać na siedzeniu. To była chyba najbardziej przerażająca podróż pociągiem w Polsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: Oo dzięki. Nie pomyślałem żeby tak sprawdzić.

intercipy pewnie za 70zl a polregio osiagnie zawrotna srednia predkosc przejazdu 60km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno sklady beda modernizowane o pasy bezpieczenstwa z tego powodu

@goryll: IC to zawsze drogie a nie zawsze masz jakąś jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przewozy agonalne będą musiały najpierw takie wozy od kogoś wynająć xDdd
@woodywoodpecker: Może się rozkręcą jak będzie popyt, tym bardziej że tyle czasu kolej ludzi odzwyczaiła od siebie.

@sylwke3100: @alteron: powodzenia z unibusem przy dowolnym większym remoncie A4 oraz w Krakowie jak na całego zacznie się robienie tramwaju na GN przez opolską i do tego 29 listopada


@Andczej: Do tego są nocne połączenia których UNibus nie ma co już daje przewagę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: Intercity będzie kosztować góra 16zł wg ogólnego cennika. Jeśli trafisz na pociąg IC a nie TLK to jakość i komfort masz zapewniony, TLK mocno psuje postrzeganie PKP INTERCITY.