Wpis z mikrobloga

@wykopowy_brukselek: chyba znasz się na pieczeniu - polecisz jakiś dobry przepis na bułki bezglutenowe? Kukurydziane wychodzą suche, za kruche i słodkie jak ciasteczka. Próbowałem też ryżowo-ziemniaczanych i wychodzą nieźle ale nie mogę zbić w środku wilgoci, nie zakalec ale po prostu za mokre.

Potrzebuję czegoś prostego bez egzotycznych składników i mogę wszystko prócz glutenu.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopowy_brukselek to że ta kratka leży na podłodze! Przecież kurde jakieś minimum higieny...
Masz z tego zysk to wydaj chociaż na jakąś skrzynkę, stolik składany czy coś. Kładziesz na tym to przecIeż nawet ruch powietrza może poderwać coś z ziemi, czy przeciąg.

Jak bym zobaczył takie foto od kogoś gdzie kupuję jakąkolwiek spożywkę to nigdy w życiu bym już drugi raz nie wziął. Jak nie widzisz w tym nic złego to może
  • Odpowiedz
@emesc może byłaby w tym racja gdyby chwilę wcześniej cala kuchnia nie została posprzątana. Ogólnie żeby już nie drążyć, chwilę później całość poleciała do drewnianej skrzynki która leży na skrzyni po piecu. Więc na tej kratce leżało to naprawdę chwilę. Myślę że się czepiacie, warunki sanitarne mam naprawdę akurat bardzo dobre, wszystko pięknie sprzątane przed i po robieniu
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopowy_brukselek mhm

Tak jak napisałem, nigdy bym więcej nie wziął. Weź to na klatę i albo sobie ogarnij porządnie stanowisko co kosztuje grosze, albo miej na uwadze co klienci mogą pomyśleć widząc swoje jedzenie na podłodze.

Podłoga to podłoga i jestem w stu krytycznych pewien że jej przed tym jak położyłeś kratek na bank moje myjesz za każdym razem. Serio, ogarnij cokolwiek na czym możesz to położyć.
emesc - @wykopowy_brukselek mhm

Tak jak napisałem, nigdy bym więcej nie wziął. Weź t...

źródło: comment_16004409306PmE5Tn202erXBlCiMynF5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@wascimatka oj tam egzotyczny, na allegro znajdziesz. Bezglutenowe to wszytko egzotyczne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety nie można zastąpić kukurydzianą bo ta jest gotowana wcześniej. Plusem arep jest to że ciasto się wyrabia w 2 min i można zaraz robić. Nie jest to do końca bułka ale ciekawa opcja jednak.
@wykopowy_brukselek no jakąś składaną nawet jak mało miejsca jak pisałem, a na pewno odbiorcy docenią troskę
emesc - @wascimatka oj tam egzotyczny, na allegro znajdziesz. Bezglutenowe to wszytko...

źródło: comment_1600444816xJyZZLebXP7B5zywTK4rgY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz