Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: Już koniary xD Byś dupsko z kanapy ściągnął i coś porobił a nie wyzywasz od ludzi którzy chcą się czegoś nowego nauczyć xD
@erebeuzet: No właśnie nie było w sumie uklepane xD Napisała że w piątek o 11, jako że nie psowało to koleżanka zapytała czy w jakiś dzień na 8:30 by nie pasowało, po czym napisała tylko że od 9 konie pracują. Dziwna ta korespondencja tak czy siak
  • Odpowiedz
@stassma: Nie ja to pisałam, koleżanka pisała, ja nawet tej rozmowy wcześniej nie widziałam. Odpisała że na 9 pasuje ale zapytała wcześniej czy w inny dzien można xd
  • Odpowiedz
Byś dupsko z kanapy ściągnął i coś porobił


@cytmirka: No tak przecież jestem przegrywem z kanapy bo nie mam współczucia do idiotek, zapomniałem.

a nie wyzywasz od ludzi


Nikogo nie wyzywam, już sobie nie generuj.

którzy chcą się czegoś nowego nauczyć xD


Zacznij od nauki umawiania się i komunikacji z innymi ludźmi, bardziej się przyda.
  • Odpowiedz
@stassma: "konie muszą być godzinę po śniadaniu [..] min 9" nie znaczy to samo co "konie muszą być godzinę po śniadaniu [..] proszę być o 9" a "9 w sumie też może być" nie znaczy "dobra, to będę o 9". Na moje to dwa nieogary ze sobą pisały, bo ani jedna ani druga jednoznacznie nie stwierdziła, że na pewno będzie xD
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Napisałeś to w dosyć chamski sposób, samo słowo koniara mnie nie rusza xd Poza tym nawet jeśli, to jeszcze koniarą nie jestem skoro nie przyszłam na pierwszą naukę xD Nie mów hop
@Koloses: Babka od koni napisała że w sumie mogła potwierdzić termin i też przeprosiła xD
  • Odpowiedz
@stassma: a dla mnie nie, bo nie ma wiadomości zwrotnej "to jesteśmy umówieni". Jest informacja, że taki termin jest dostępny, potwierdzenie jednej ze stron, że pasuje i cisza.
  • Odpowiedz