Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie
#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna jest walnięta. Wczoraj źle się czułem, bolał mnie mega brzuch,sraka, wymioty o czym jej zakomunikowałem. Poszedłem wcześniej spać gdzieś przed 20.
A ona o 2 w nocy budzi mnie całowaniem w prącie, przebrana w jakimś mega seksowny strój z tekstem "że ma ochotę mnie zerżnąć".
Na co ja odpowiedziałem "że chyba cię głowa boli, źle się czuje dzisiaj naprawdę nie dam rady"
Odpowiedziała "zobaczymy jak tobie się będzie chciało" i poszła spać na kanapę.
Dzisiaj taka obrażona jakbym co najmniej zdradził ją z jej matką, ojcem i koleżankami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f649510f49ad326e7b1a1fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 27
"że ma ochotę mnie zerżnąć


@AnonimoweMirkoWyznania: Hahaha, jezu, jak słyszę lub czytam jak laski mówią, że chcą zerżnąć swojego faceta to umieram ze śmiechu :D Ten tekst to taki rak, że masakra. Choćby nie wiem co - laska nie jest w stanie zerżnąć faceta, ani symbolicznie, ani dosłownie, ani metaforycznie. Kobiety sobie przywłaszczają Waszą rolę, faceci, zróbcie coś z tym :D
A na marginesie - masz jebniętą laskę. Bez grama empatii,
@caalkiem_nowe03: Bajt czy nie, ale chyba kobiety czasem tak po prostu mają (może kwestia tego, że perspektywa niedostępności czegoś, zwiększa tego atrakcyjność). Raz jak poszedłem mocno przeziębiony/z grypą na uczelnię (tak wiem, bylem wtedy idiotą), to wyjątkowo odwiedziła mnie tam moja ówczesna dziewczyna (raczej nieczęsto to robiła), i tak jak zazwyczaj ja inicjuję te tematy, to zaproponowała szybkie bzykanko w toalecie (choć zdarzało się nam w wielu dziwnych miejscach, to akurat