Wpis z mikrobloga

@SynSyjonu: tak jak @el009 pisze, ogólnie wygląda na wymagającą bardzo dużo zachodu a nie satysfakcjonującą, da się to prościej zrobić i w ogóle, do "brutalnych" settingow polecam GURPS tylko wymaga wkładu własnego trochę ale w zamian za to możesz zrobić praktycznie wszystko co Ci przyjdzie na myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kedlov: Jako że moje doświadczenie w mechanikach jest praktycznie zerowe, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia na razie. Najważniejszy jest dla mnie klimat rozgrywki. A kliemat neuroshimy idealnie wpisuje się w moje upodobania.
1. Niechcący rozpętałem bujke w barze bo dałem się oszukać nałogowcowi.

2. uszliśmy ledwo z życiem walcząc z matką mutantka broniąca swojego młodego ;)

3. A na koniec uciekłem przed gangiem motocyklowym, bo zaciskałem w barze jednego członka gangu w pierwszej walce. Używając umiejętności specjalnej, tej co się wszytsko udaje. Nie pamietam nazwy. Skoczyłem do szybu windy i zjechałem po linie.

Ta przygoda była zajebista.
@Kedlov: No nie wiem, jak dla mnie setting przekombinowany, na północy jest Terminator, na południu Neodżungla czyli ch.. wie co tak naprawdę a pomiędzy jest bezprawie rodem z Mad Maxa, i to wszystko w postnuklearnym świecie gdzie dostęp do takich rzeczy jak zdatna do picia woda czy sensowne jedzenie jest niemalże niemożliwy.