Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj

Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nastał nowy miesiąc więc czas na nowe informacje. Powoli zbliżam się do wydania jakieś wersji alpha, ale jeszcze zostało troszkę rzeczy do zrobienia, przy okazji zapraszam na Discord o yerba mate (luźne gadki) + discord o grze:
Discord o grze i yerbie

W najnowszej aktualizacji doszedł prosty system paczek yerby (widać go na screenie), obecnie w grze mamy 12 paczek yerby, niedługo będzie 20, ale celuje w 30+, doszły też nowe dodatki, zmieniłem ikonki dla niektórych dodatków. Pracowałem nad systemem pożyczek/systemem przegrywania gry. Naprawiłem sporo błędów i dodałem sporo nowych ;D. Rozpocząłem też prace nad konkurencją gracza (firmy) + systemem marketingu.
Jeśli ktoś jest zainteresowany treścią, to zapraszam pod ten link:
Pełny Wpis na moim blogu

^ Testuje nowe rozwiązanie.

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #donislawdev

A dla ciekawskich pełna lista zmian:

DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj

Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #don...

źródło: comment_1600506183n8y4D3X2IHrzOsFrjUmzVH.jpg

Pobierz
  • 2