Wpis z mikrobloga

@Dziczek3000:
-nie wiem gdzie szukać (nie, tinder jest dobry dla degeneratów myślących tylko o seksie)
-jestem nieśmiały
-jestem cichy
-jestem tchórzliwy
-jestem mało zaradny
-mieszkam z rodzicami (co prawda dorzucam się do podatków ale co z tego)
-trzeba z nią ciągle spędzać czas, a nie mam kiedy
-trzeba się z nią ruchać, a jestem prawdopodobnie w tym słaby, a poza tym mi się nie chce
-trudno mi się zmotywować
-nie jestem
@Dziczek3000: Z mojego doświadczenia najlepiej mieć dziewczynę, z którą przeżyjesz pierwszą miłość - druga taka się nigdy nie powtórzy, więc nawet jak będziesz później sam to i tak nie masz czego żałować, bo najlepsze już przeżyłeś.

PS. Omijaj śluby szerokim łukiem oraz związki z kobietami z dzieckiem oraz ich mieszkaniem. Zawsze musisz mieć jakąś alternatywę żeby mieć gdzie wrócić, bo jak kobieta wyczuje, że nie masz jak je zostawić to już
@Dziczek3000: Bo nie chcę głupiej pindy tylko kogoś kogo mógłbym nazwać prawdziwą przyjaciółką i kimś więcej. Jeśli obchodzą ją tylko pieniądze i zabawa to niech spada. Życie w samotności znam doskonale i nie potrzebuję nikogo jeśli niczego nie daje od siebie. Proste. A poza tym ciężko taką w moim otoczeniu znaleźć i póki co wolę skupić na rozwijaniu siebie. A więc może kiedyś, może na emigracji. Kto wie, ale teraz to