Wpis z mikrobloga

@Juventino1897: nie rozumiem tego fenomenu. Serio oni myślą że taniej ktoś sprzeda młodemu małżeństwu niż fliperowi / pośrednikowi? Wyjaśni mi ktoś z branży po #!$%@? się podzszywać pod te parki?
  • Odpowiedz
@lagrande: Oczywiście że tak, to jest typowe granie na emocjach xD idziesz do takiej babuleńki i sprzedajesz jej historię że jesteście młodym małżeństwem na dorobku, pracujecie ciężko, może jakieś ciasto jej przyniosą czy coś.
  • Odpowiedz
@Juventino1897 nie czaje takiego ogłoszenia. #!$%@? ja chciałem działkę kupić na jednej wsi to dałem ogłoszenie normalne, że kupię działkę w tej okolicy, i wielkość działki i #!$%@? tyle. Dzwonili ludzie normalnie, z normalnymi cenami albo ja proponowałem taka jaką uważałem za ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Juventino1897: tylko ile jest tych starszych ludzi którzy z dupy chcą sprzedać mieszkanie na starość? Xd do tego nie mają syna, córki ani nikogo innego z rodziny by z nimi konsultować takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Juventino1897 jak zamawiałem kiedyś takie ulotki dla znajomego, to mieszkanie sprzedał mu kurier który je wiózł (drukarnie zawsze dają sample na górze kartonu). Po szybkim remoncie 50k zysku na czysto. Tak więc możecie szczekać ale karawana z flipami jedzie dalej i ma się świetnie.
  • Odpowiedz
@Juventino1897: takie samo miałam w skrzynce ಡ ͜ ʖ ಡ a tylko wynajmuję i nie wiem kiedy będzie mnie stać na choćby kredyt, więc jak kiedyś bym zobaczyła gnoja który wrzuca takie ulotki to bym chyba pobiła xD
  • Odpowiedz