Wpis z mikrobloga

@Okcydent: Sam system emerytalny paradoksalnie jakoś mocno nie ucierpi z czasem ponieważ co prawda z jednej strony społeczeństwo się starzeje ale z drugiej emeryci pracujący za PRLu wymierają a głównym problemem deficytu ZUS jest to, że starzy na zmianie ustroju się uwłaszczyli dymając młodych we wszystki dziury jednocześnie. Mimo, że ich praca była nic nie warta to jednocześnie otrzymywali przeliczniki pracy pozwalające na nieosiągalne obecnie emerytury i to idąc na nie
@MrFisherman: Scarlett to była superlaską, teraz to już musi mieć naprawdę konkretny tynk na twarzy żeby nie było widać zmarszczek. No w ostatnich Avengersach na pewno trochę za cienko ją malowali. Tak szczerze to wyglądała znacznie starzej niż faktycznie ma lat.
@Przegrywhere: a za granicą nie ma obowiązkowych składek emerytalnych? Pytam poważnie bo nie znam się, nigdy nie pracowałem za granicą. Co do tych nieruchomości to sorrry, ale wielkie XD - jeszcze napisz, że "co to za problem się wzbogadzić? Ja kupiłem 3 mieszkania za gotówkę i żyję na poziomie". Poza tym jak widać ten biznes z mieszkaniami w każdej chwili może się zawalić (vide koronka).