Wpis z mikrobloga

Obejrzałem niedawno GP Toskanii którego nie oglądałem i było fajnie. Szkoda tylko, że ktoś nagle to musiał wszystko popsuć( ͡° ͜ʖ ͡°). Mamy powyścigowe wywiady z kierowcami, jest Albon, jest i Bottas. Nagle wchodzi nasz wielki "miszcz", nie wytrzymuję i wyłączam telewizor. Żenada. Po mundialu w Rosji w 2018 myślałem, że żaden sportowiec nie zdenerwuje mnie swoim zachowaniem jak Neymar swoimi wiecznymi pretensjami, turlaniem się i symulkami, lecz myliłem się. Hamilton go już dawno pobił w tym i to parę razy. Ja naprawdę nic do niego nie mam, nawet szacunku. Ten gość wykorzystuje F1 do promowania swoich kontrowersyjnych poglądów i niektórzy niestety mu przytakują. Mercedes jeszcze się temu biernie przygląda, lecz nie zdziwię się jeżeli oni też nie wytrzymają tego i utemperują Hamiltona. To co robi ten człowiek jest żenujące i mam go serdecznie dosyć. Mam pytanie: widzieliście kiedyś Schumachera, Alonso czy nawet Sennę, którzy to podczas weekendu wyścigowego odstawiają jakieś polityczne szopki, podczas wywiadów mówili o polityce czy na dekorację zakładali koszulki o treści politycznej? Nie? No ja też nie. Dlatego jeżeli chodzi o styl bycia Lewus nie ma nawet startu do takiego Schumachera. Mało rzeczy mnie tak wkurza jak mieszanie polityki do sportu. Te dwie rzeczy pasują do siebie jak oliwa i ogień. Czyli wcale. A jeszcze mu mało, jeszcze chce zmuszać innych do tego by byli jak on, by klęczeli, byli weganami itp. Cholerny terrorysta. Najsmutniejsze jest to, że Liberty mu jeszcze przytakuje i robi to co on każe. Jak tak dalej będzie to Formuła 1 będzie prywatnym politycznym folwarkiem Hamiltona. Niech on zdobywa ten siódmy czy ósmy tytuł, przebije rekord Schumachera i #!$%@?. I tak nie jest od niego lepszy. Niech się zajmie lepiej potem modą, muzyką czy tam ochroną środowiska, ale błagam mam nadzieję, że nigdy nie dostanie stanowiska w FIA czy F1 bo to będzie gorzej dla sportu. Jak tak bardzo chce dbać o ochronę środowiska to czemu nie odejdzie do Formuły E? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstrętny hipokryta. Tak wgl to ciekawe czy Lewis przeczytał postulaty BLM bo ta organizacja jest właśnie tym z czym próbuje walczyć. Jest ona rasistowska. No ale wiecie czarny nie może być rasistą( ͡° ͜ʖ ͡°). Może zabrzmi to trochę boomersko i januszowo (jak coś to sorry), ale tęsknię za latami, gdy jeszcze nie było błazenady tego pajaca, ba nawet o dziwo tęsknie trochę za początkowym Lewisem bo wtedy jeszcze jakoś dał się lubić a teraz to szkoda mówić. Teraz to jest pajacem, hipokrytą, rasistą, arogantem i szpanerem. Mam wrażenie, że im starszy tym gorszy. Naprawdę. Kończ waść, wstydu oszczędź. TFU!
#f1 #bekazpodludzi
milosz1204 - Obejrzałem niedawno GP Toskanii którego nie oglądałem i było fajnie. Szk...

źródło: comment_1600677510a0FTfxNZ7GLbyx7yDnquld.jpg

Pobierz
  • 20
@milosz1204: Niestety Jamillton robi to wybiórczo, gdyby tak na najbliższym wyścigu wyskoczył z biało-czerwono-białą koszulką, czy napisem ukraiński Krym na uniformie możnaby jego zachowanie jakoś obronić. A tak to, zwykły pozer
Niech się zajmie lepiej potem modą, muzyką czy tam ochroną środowiska, ale błagam mam nadzieję, że nigdy nie dostanie stanowiska w FIA czy F1 bo to będzie gorzej dla sportu. Jak tak bardzo chce dbać o ochronę środowiska to czemu nie odejdzie do Formuły E?


@milosz1204: Bo niestety nie jest prestiżowa, i na razie jest postrzegana jako przechowalnia emerytów i ludzi, którzy w innych seriach wyścigowych byli ogórami ( ͡°
@milosz1204:

Pamiętam, że na początku kariery to był spoko koleś. I jak się cieszył w Top Gear, że dobrze pojechał Lianą.

To nie jest tak, że zdarzyło mu się powiedzieć/zrobić coś niepoprawnego politycznie i teraz musi pajacować za dwóch?
@dokam: on ma z afroamerykanami tyle wspólnego ile ja z z azjatami, czyli nic. Matka brytyjka, a ojciec filipińczyk xD szkoda, że ham tak nie płacze za farmerami z rpa. A przepraszam, oni są biali więc to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)