Wpis z mikrobloga

Witajcie #perfumy !
Witajcie #phantosmia !
Odpalamy dla Was kolejne #rozdajo

Tym razem zabawa będzie troszkę bardziej złożona :D

Zawodowy perfumiarz oprócz walki ze swoimi recepturami musi mierzyć się również z klientami i ich zamówieniami.
Dziś warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie opisanie nam właśnie swojego zamówienia na zapach w komentarzu. Możecie wypisać nam swoje ulubione nuty perfum lub naturalne zapachy, które uwielbiacie. Może być już to gotowy pomysł na mieszankę podzielony na warstwy. Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy dwa dla nas najciekawsze i możliwe do zrealizowania. Nie mamy niestety na swojej szafce wszystkich substancji świata, więc niektóre szalone pomysły mogą okazać się niemożliwe do wymieszania :/

Na „składanie zamówień” dajemy Wam czas do 15:00 w sobotę. Planujemy wybrać 2 osoby i z nimi przepracować dokładnie wizje ich zapachu, choć jeśli zrobicie niezły szał w komentarzach to nie przeczę, że wybierzemy więcej osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie żeby zaplusować ten wpis i zaobserwować tag #phantosmia Zawsze jest nam miło jak widzimy Waszą aktywność :3

W tygodniu puścimy Wam jeszcze luźny wpis z naszego mieszania żeby nie przedłużać tego #rozdajo.
mikibn - Witajcie #perfumy !
Witajcie #phantosmia !
Odpalamy dla Was kolejne #rozda...

źródło: comment_16007019590d4e9ffMv1pmsbYjCy3Od0.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@mikibn
Głowa: migdal, wanilia, bergamota
Serce: drzewo sandałowe, rum, tonka
Baza: tytoń, skóra, miód, kadzidło, mirra

Taka kompozycje bym kupił w ciemno!

Edit. Ewentualnie bym zastanawiał się na podmiankę migdału na cynamon
  • Odpowiedz
@mikibn wiadomo, że wszystko jest do dokładnej analizy, nie miałem styczności z "kreceniem" to nie wiem co z czym może się gryźć, ale myślę, ze cos fajnego z tego mogłoby wyjść :D
  • Odpowiedz
@mikibn: A onsonchozi? Jakaś perfuma? Nie wąchałem nie znam, da się gdzieś to zniuchać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Rain_: Ja i mój kumpel Piotr tworzymy perfumy od jakiegoś czasu, a progres dokumentujemy na naszym tagu #phantosmia Tutaj w ramach konkursu możesz nam napisać swój ciekawy pomysł na zapach, a jeśli zostaniesz wybrany przez komisje w składzie ja oraz Piotr to go dla Ciebie stworzymy i wyślemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikibn: O ciekawe, niestety moja wyobraźnia jest tak płodna jak zainteresowanie Julek przegrywami także powodzenia z konkursem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikibn
Głowa: benzyna, świeżo ścięte drzewo iglaste, mech, bagno zwyczajne, wetiwera
Serce: paproć, szałwia, jabłko
Baza: skóra, olibanum, nuty dymne, miód
Przy czym bagno zwyczajne to roślina a nie biotop XD a benzyna opcjonalnie. Co sądzicie o takim miksie?
  • Odpowiedz
Głowa: bergamotka, rozmaryn, anyż gwiazdkowaty
Serce: lawenda, goździk, geranium, kumaryna
Baza: paczula, drzewo gwajakowe, wetyweria, mech dębowy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz