Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie kupić olejek CBD i mam pytanie. Czy będę po nim jakiś ospały bez energii czy jak ? Bo chciałbym to brać w dzień tylko się boje ze będę taki bez energii i nie wiem jak to wygląda

#cbd #marihuana
  • 23
@Medyc: Chciałem poprostu spróbować ale głównym celem jest mi potrzebne na dobry sen i podobno CBD radzi sobie spoko tylko nie wiem czy to co wysłałem poprzednio w screenie będzie dobre
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bel0: co to za wysyp komentarzy od ludzi którzy nie mają pojęcia co jest 5.... Mireczku bierz olejek 5% albo 10% I normalnie dawkuj wg zaleceń producenta. Nie będziesz ani ospały ani bez energii. Jedyny efekt to uczucie lekkiego relaksu i rozluźnienie mięśni. Funkcje motoryczne i poznawcze są bez zmian. Tylko nie polecam olejków z allegro. Lepiej kupić od sprawdzonego dystrybutora.
@Medyc: @Zetembe a jeszcze zapytam te procenty 5%, 10% to. chodzi o to że przykładowo 10% to jedna kropla a w przypadku butelki 5% to trzeba sobie wziąć dwie krople żeby uzyskać 10% ? Bo ogólnie ten olejek 10% jest droższy :
@Bel0: W standardowych olejkach z zakraplaczem w 5% masz 2,5 mg CBD w kropli. W 10% znajduje się 5mg CBD i zwykle jest o tym informacja w opisie produktu. Tak też jest w przypadku olejków produkowanych przez nas. Zatem jak najbardziej, masz rację