Wpis z mikrobloga

Szukam nowego telefonu do 1500zl. Mój xiaomi redmi 4x służył mi dzielnie wiele lat, ale już powoli umiera. Przez cały jego żywot bylem z niego bardzo zadowolony. Posiadam jeszcze służbowy Sony Xperia xa2 i też jest ok. Możecie mi coś doradzić? Z takich rzeczy na których mi zależy, to ucieszył bym się z obecności NFC i androida 10 który ogarnia pada od PS4 wraz z aplikacją od ps do remote play.

#telefon #android #xiaomi #samsung #huawei
  • 17
@kcrgs: Bo sprzedaja gowno w sreberku. Wolniejsze dzialanie mimo zamknietego systemu w stosunku do topowych androidow za duzo mniejsza kase czesto polowe sumy za iphone. Zdjecia jedynie robi ladne ale za jaka cene + najlepsze androidowce robia albo porownywalne albo lepsze... I do tego żałosne parametry w smartfonach za taki hajs to jakieś nieporozumienie. I te ekrany IPS w smartfonach za kilka tysiecy zlotych to jest wgle abstrackcja. Aaa no i
@Ariul: w najnowszych już masz amoledy. No ale sorry, najlepszy IPS to lepsze niż gówno amoled. Iphone zawsze działa płynnie. Weźmiesz sobie 6 dzisiaj to będzie działał płynnie i robił ładne zdjęcia. Weźmiesz Samsunga S5 to już gówno co się w rękach rozpada. Taka prawda. Nowe iPhony są tańsze niż Samsungi i cenowo niemalze tyle co Xiaomi, więc eee sorry. Oczywiście mówię o flagowcach, a nie o średniej półce. Ogólnie zawsze
@kcrgs: Cooooo :o IPS w porownaniu do amoleda nie ma szans. Miałem Iphone SE kilka lat temu ale szybko sprzedałem. Mam Galaxy S5 właśnie teraz w ręce i nic sie nie rozpada działa bardzo płynnie i ma androida 10. I ekran do dzisiaj bardzo ładny. Dałem przykład telefonu za 1600 zł który jest lepszy od Iphona. Oczywiście ciezko sie nie zgodzic z tym ze tam wszystko jest robione pod kilka telefonow