Wpis z mikrobloga

@Magmie: Ja #!$%@?, nie myślałem nigdy, że dożyjemy czasów, kiedy posiadanie dzieci będzie odbierane negatywnie, jako szkodzenie środowisku XD Zwłaszcza kiedy w Europie dzietność nie jest na super dobrym poziomie. Poniżej dane z 2017 roku.
Cóż tu jednak dużo mówić.. jeśli życie, warunki hodowli, chów klatkowy zwierząt itd. to aktualnie w Europie większy problem, niż życie ludzkie, nagminnie rosnący wskaźnik aborcji, a przy tym spadająca dzietność. Rośnie pokolenie starych ludzi, ale
B....._ - @Magmie: Ja #!$%@?, nie myślałem nigdy, że dożyjemy czasów, kiedy posiadani...

źródło: comment_1600794180E0XCI9v9r3kUzUX8wz4pa2.jpg

Pobierz
@StarySer: mem jest o grecie typie. o rodzinie pisalem wyzej ale daje nie rozumiesz to na co mam tracic czas wieczorem zeby jakiemus cepowi z mozgiem podzielonym jak leming na lewice/prawice tlumaczyc memy w necie, mam ciekawsze zajecia.
@hekktik no ale przecież ten mem nie jest o Grecie XD, ona służy tu tylko do przedstawienie ogółu "lewactwa", sam mem jest o tym jakoby lewica miałaby się oburzać na to, że biali ludzie robią sobie dużo dzieci, co jest oczywistą nieprawdą, a twórca tego obrazka opiera się jedynie na tweecie jakiegoś trolla, którego screen ostatnio był wrzucany na wykop.