Wpis z mikrobloga

@tomasz-terlecki: co kto lubi, akurat mieszanie twarzy ludzi jest śmieszne i ciekawe i mnie osobiście się podoba. Wczoraj nawet specjalnie wpisałem tag szukając jakiś popularniejszych.
  • Odpowiedz
@elo_: @piotrkowski007: Przecież wybrał 2 #!$%@? memy wyklopu wszechczasu; trafił idealnie. Nawet Sasin i Hajto to nie ten poziom. Ewentualnie możnaby dodać mem, który jest wrzucany przez 80 osób i codziennie jest w gorących (Piłat z kałaibów, kasjerka znająca kod na bułkę, Clinton z pączkiem z większą dziurą, its).
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: jestem tu od ponad dekady i widzę jak poziom drastycznie spadł w przeciągu ostatnich 5 lat. Gdzie są czasy @fanzonun i dobrych materiałów. Teraz jakieś bydło obrzucajace się gównem lewacy vs prawacy, prawiczki vs normalni ludzie. Wszędzie tylko żółć i nienawiść.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: wykop to elita internetu, to ludzie myślący niezależnie, gdyby tak nie było to nie spamowały by tu trole z prawie każdej strony sceny politycznej które zaniżają poziom debaty a potem chcą naszych głosów aby kraść, wykop się nie da i co niektórzy dostają pier*lca z bólu doopska i najchętniej zlikwidowałyby ten portal.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Ogólnie zauważam, że na tym portalu często powtarza się sytuacja, że gdy większość robi inaczej niż autor wpisu to #!$%@? Polacy z mentalnością polaczków, oczywiście autor najbardziej oświecony, wie jak powinno być xDDD
  • Odpowiedz