Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki.
Jakiś czas temu postanowiłem zamienić oglądanie seriali i bezproduktywne przeglądanie neta na częstsze nagrywanie na youtube i moim kanale na Twitchu. Po pierwsze lubię to robić a po drugie może to zaowocować w przyszłości i może spełni się moje marzenie o pracy w klikanie w komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Streamuję codziennie po powrocie z pracy, od 21:37 do północy. Jutro wychodzi odnowiona Mafia i mam zamiar przejść ją całą na twichu, więc jeśli nie chcecie jej kupować albo komp nie domaga to zapraszam do mnie. Od innych znanych streamerów różnię się przede wszystkim tym, że nie jestem znany a dzięki temu jestem w stanie czytać komentarze i odpowiedzieć na nurtujące was pytania odnośnie gry czy może życia w UK (Mieszkam i pracuję tu od 8 lat). Paleta możliwości jest duża. Prosiłbym was też o rady i konstruktywną krytykę moich wystąpień na żywo. Aktualnie mam 153 widzów w tym pewnie 70 mirków dlatego spotkacie tam samych swoich :D
Dzisiaj o 21:37 Stream z Dark Souls 3 a jutro o tej samej porze nowa mafia.
Link do streama: https://www.twitch.tv/piter91r

A tutaj link do mojego poprzedniego wpisu sprzed paru miesięcy. Zobaczcie jak corona mnie zniszczyła XD
https://www.wykop.pl/wpis/48887107/witam-szanownych-mirkow-i-mirabelki-postanowilem-z/

#twitch #pokazmorde #oswiadczenie #gry #mafia #stream #twitch #2137 #emigracja
piter91r - Czołem Mirki.
Jakiś czas temu postanowiłem zamienić oglądanie seriali i b...

źródło: comment_1600972684jnWzhXDpJznH2MI0lQY82G.jpg

Pobierz
  • 25
Super, cieszymy sie. Jak bedziesz nawijal po polsku, nikogo to nie interesuj poza jakimis dziecmi. Jak po angielsku to lev wyzej, ale konkurencja ogromna. Streamowanie symulatorow chodzenia to tez slaby target, ale powodzenia mireczku.
@piter91r: xD
Dark Souls nie jest az takie trudne, jest to nisza, ale ogladalnosc tez niszowa. Nie mam nic madrego mirku do powiedzenia w tym temacie, ale kibicuje. Bede ogladal.
Cuphead jest trudne.
Moze tez jakies gry ktore sa mniej trudne ale wymagaja rozwiazywania zagadek.
Bo taka mafia, to nie jest jakies mega wyzwanie. Nie krytykuje Cie, luzna rozmowa. Kibicuje.
@nomadicgoogler: Mafia to jedna z moich ulubionych gier i jak dowiedziałem się o reameku to podjarałem sie jak dziecko a do tego na pewno będzie miała dużą oglądalność na początku więc dobry jest to strzał. A co do Souls to pamiętam, że jak w to wcześniej grałem to noobiłem więc ciekawe jak teraz pójdzie XD
@Fox7er: (_ ) Bandyto!
Ej ale tak serio to też nie zachęcałbym nikogo do oglądania streamerów...no chyba, że nie ma nic do roboty albo chce zobaczyć jak wygląda jakaś gra ale go nie stać to wtedy ma to jakiś sens.
P.S Dzięki :D
@piter91r: mam wrażenie, że większość osób oglądających streamy to dzieci/nastolatki (nie mówię tego jako czegoś złego, po prostu każde pokolenie ma swoje zajawki). Weź pod uwagę, że ten target nie ma sentymentu do Mafii - więc wcale nie musi to być dobry strzał
@piter91r: W związku z twoim #pokazmorde mam pytanie. Co sądzisz o tym, że na portalach takich jak mistrzowie.org zwykle zamazują twarz, gdy wykorzystują czyjeś #pokazmorde. Na przykład tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Ja uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Nie chciałbym, by ktoś moją twarz zamazał. A ty? Przecież #pokazmorde na wykopie to publiczne zdjęcie i dlatego ktoś, kto wrzuca zdjęcie na wykop, powinien się liczyć z tym, że będzie wykorzystywane. Zgadzasz się z