Wpis z mikrobloga

AKT III (ostatni)

link do poprzedniego klik

Za drugim razem posłuchałem się waszych komentarzy i przytrzymałem krem 10 minut. Podrażniło mnie dość mocno, bo jeszcze na drugi dzień mnie piekło, choć efekt był super. Jednak w ogólnym rozrachunku, to tak długo NIE POLECAM!!! Musicie też uważać na oko Saurona. Efekt jest taki sam jakby wpadło wam mydło do normalnych oczu.

Wczoraj była 3 aplikacja i uznałem, że teraz wytrzymam 8 minut. Skóra już mi się przyzwyczaiła, ale i tak chyba za długo, albo w jednym miejscu nałożyłem za dużo kremu. Teraz już będę trzymał 6 minut, tak jak w instrukcji.

A no i da sie tym też depilować pachy, więc też na plus.

Najcześciej pojawiające się pytania:

Czy dupę też kremujesz? Tak

Jak to się nazywa? VEET Krem do depilacji z masłem shea

Pokażesz zdjecia? Nie, bo jestem ponadprzeciętnie obdarzony i będziecie płakać, że wy tak nie macie.

#depilacja #golenie #higiena

Wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu. Jak kogoś pominąłem, albo zawołałem przypadkiem, to musicie z tym żyć.

@SzubiDubiDu, @R187, @robsosl, @schnippen_schnappen, @Przegrywhere, @LewitujacyBanan, @WUJEKprzezUzamkniete, @oporopowrotnik91, @trothopefr, @musiol108, @jasha00, @tymc, @slashdotdash, @Stah-Schek, @Przemosz, @macieklaciek, @9100, @LynxOV, @maloj, @PiotrasSNK, @oczekp, @maz00rskie_mleko, @mistejk, @q4rien, @aksal89, @lux666, @GoodbyeBlueSky, @ChacharZWarszawy, @vargemp, @WonszBonsz, @baweyuj, @Nizox, @Vel_Makarena, @KenZoo, @XSpeedyX, @Arado-Akbar, @pestis, @unisztorzyna, @TymRazemNieBedeBordo, @juarez222, @Krystian4681, @karolhh, @Koosalagoopagoop, @rzub3r, @Gonsione, @Kotuduchawinny, @Migfirefox, @BOGUSLAW_WINDA, @RedBaron, @xloco
CesarzPolski - AKT III (ostatni)

link do poprzedniego klik


Za drugim razem po...

źródło: comment_1601024160qKiVG1nTB4wDjNfRMlGpsn.jpg

Pobierz
  • 23
@Cesarz_Polski: Na twoje polecenie kupilem sobie to ale nie z masłem shea tobie tez bez tego polecam bo przez to ci tak rozgrzewa skórę, bierz zwykle trzymałem 10min i nic tylko gładkie a pozostałość ściągaj bokiem noża odrazu resztki włosków odpadają haa