Wpis z mikrobloga

@maciek259: no bo ogólnie to doświadczenie z wpi już mam jakby z tcsu, tam były to po prostu podstawy programowania w c/c++ ze sporą ilością podstawowych algorytmów i prostych strukturek więc raczej wpi nie powinno mnie zaskoczyć, z drugiej stronty nie za bardzo chce mi się drugi raz robić to samo, ale że funkcyjnie nic nie robiłem to trochę się obawiam trudności
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agsbajahs: Przyznam się bez bicia, że nie. Po prostu wpi jest dosyć specyficzne, chociaż to tylko moja opinia. Zdecydowanie będziesz mieć dużo łatwiej od ludzi świeżo po maturce.
@agsbajahs: generalnie na mimie opinia, że wpf jest izi a wpi to horror wynika jedynie z tego, że na wpf idą ludzie, którzy w większości już dość dobrze ogarniają a na wpi niektórzy nigdy nie napisali wcześniej linijki kodu. Idź na wpf jak się dostaniesz bo nic nie stracisz a zobaczysz ciekawy język. Skoro widziałeś już programowanie imperatywne to poradzisz sobie lepiej lub gorzej na ipp a ocaml pomoze Ci później
@agsbajahs: no tak, założyłem że to jasne. Ale jeżeli już masz jakieś pojęcie o programowaniu to raczej nie uwalisz ani tego ani tego jak się trochę przyłożysz. To takie sito raczej dla całkiem zielonych ludzi żeby oddzielić tych, którzy nie nadają do programowania. To co pisałem to w kontekście tego do czego później może Ci się przydać wiedza z wpi/wpf.
@Scino: nigdzie nie napisałem, że przenoszę się z tcsu, tylko że tam byłem xD Przenoszę się z innej uczelnie od razu na 2 rok na mim, bo wiem, że na TCS jest bardzo trudno się przenieść (praktycznie niemożliwe), a nawet jakby mi się udało to musiałbym zaliczać MFI od nowa. Byłe na TCSie, ale zawaliłem dwa przedmioty, właśnie to MFI i na drugim semestrze obiektówke, przez co straciłem rok. Gdybym miał
@agsbajahs: Nie, nie jestem z V xD, ale już udało mi się znajomych podpytać, więc dzięki (ʘʘ)
Czyli studiowałeś rok na tcs, potem rok na jakiejś innej i teraz idziesz na 2 rok mim? Po za tym nawet nie wiedziałem, że na 2 roku tez jest wpi/wpf
@Scino: uw na tym wysokim poziomie jest od lat , a taki TCS to jest stosunkowo nowy kierunek, chyba nawet 10 lat nie ma. O analitycznej tez bardzo mało osób wie, nawet ludzie z agh się nie orientują xD