Wpis z mikrobloga

ale mistrz świata w piłce nożnej FIFA wygrał MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ


@Lefty: ORGANIZOWANE PRZEZ FEDERACJĘ FIFA

a Janek wygrał galę UFC numer 666 i jest mistrzem jakiejś wagi w UFC


@Lefty: Jakiejś wagi w UFC? To jest właśnie taka FIFA jeśli chodzi o mma. Weź może już nic nie pisz bo się powtarzasz. Daj może jakiś konkretny argument dlaczego Polak z pasem mistrza świata największej organizacji mma na
  • Odpowiedz
@Minieri: ale co z tego, że organizowane przez federację fifa XD a przez kogo miałyby być organizowane? przez matkę ziemię? turniej nazywa się mistrzostwa świata i tylko tyle musisz zrozumieć xd
ufc może być największą federacją, ale gala ufc to gala ufc i zawodnicy biją się tam o tytuł mistrza ufc..
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Fighting_Championship#Aktualni_mistrzowie <- nigdzie tam nikt nie pisze o mistrzach świata ufc tylko mistrzach ufc
wpisz w google "jan błachowicz" i
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackOpium tylko, że to właśnie jedynie polski komentator się spuścił i nie wytrzymał emocji i nazwał go mistrzem świta UFC i z tego jest beka xd nikt nigdzie indziej nawet w samym UFC tak nie nazywa nikogo, ale to ja trolluje/jestem debilem xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lefty: konstrukcja zdań i gramatyka mocno u Ciebie kuleje, stosujesz też bardzo dużo skrótów myślowych które nie są do końca czytelne. Dobór argumentów mających poprzeć twoją tezę leży i kwiczy, a poza tym, to gdy @Minieri trafnie zastosował analogie pomiędzy Fifą a UFC zacząłeś zaprzeczać sam sobie ( ͡º ͜ʖ͡º) Pomijam bardzo wybiórcze stosowanie zasad interpunkcji i ortografii, ponieważ sam czasem robię nìezłe byki. Noł ofens
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem: nie wiem co Ci się nie podoba w mojej konstrukcji zdań i gramatyce, ale to wykop więc piszę potocznie i może dlatego ;p skróty myślowe mają to do siebie, że nie każdy zawsze podejdzie do tematu tak samo, a co do moich argumentów i tej analogii (kompletnie nietrafionej) pomiędzy fifą, a ufc - i logika i nomenklatura i strona o ufc na wikipedi i wszystkie strony o sporcie (to są
  • Odpowiedz
Początkowo chciałem powiedzieć, jak z takim wielkim nosem można w ogóle walczyć w MMA (w sensie komfortu psychicznego, że po każdej walce złamany), ale potem spojrzałem dokładnie na nos Błachowicza :D


@text: Co ty #!$%@?
  • Odpowiedz
@Vodka_z_koksem: najprościej to zrozumieć chyba odpowiadając sobie na jedno pytanie - mistrzem świata jest ktoś kto wygrywa turniej największej organizacji / federacji w danym sporcie czy ktoś kto wygrywa turniej nazwany mistrzostwa świata w danym sporcie?
  • Odpowiedz