Wpis z mikrobloga

Co robicie w #wiedzmin #wiedzmin3 po przejsciu podstawki? Mam mistrzowski rysztunek cechu kota i z tego co widze, dalej nie da sie go ulepszyć na wyższy poziom, a może się mylę. To samo z drzewkiem rozwoju. Wymaksowałem wszystkie perki niezbędne do pełnego wykorzystania możliwości rynsztunku szkoły kota. Mam sporo punktów i w sumie słaby gear, a w "Tusą" przeciwnicy są na tyle silni, że w walce często 1 zły ruch kończy się zgonem xD
#gry #pcmasterrace #kiciochpyta
  • 21
@Gviazdor: nie miałem nigdy problemu ze kew i wino bylo zbyt trudne. Ale jak masz tak problem to poszedł bym do kowala i zobaczył czy m jakieś miecze lepsze na sprzedaż a potem przeszedł się po mieście , zebrał wszystkie zlecenia i robił te najłatwiejsze.
troche slaba grafika na widoczki


@Gviazdor: Jak #pcmasterrace i grafika w grze za słaba na widoczki to ładujesz mody typu https://www.youtube.com/watch?v=8DpF6WSaLac.

Co do reszty, to jak już piszą jest też arcymistrzowski set z 40 albo i wyższym poziomem, a po drugie wcale nie musi być tak, że akurat wiedźmiński set będzie już najlepszy do końca (chociaż na luzie powinno się dać na nim przejść grę). W Toussaint jest trochę wysokopoziomowych
@Gviazdor: zrób jakiś ekwipunek z Serca z Kamienia na razie, a w Krew i Wino zacznij od znalezienia schematów na arcymistrzowski rynsztunek kota, ale jak koledzy wyżej pisali wiedźmińskie rynsztunki wcale nie są najlepsze bo są zablokowane na danych poziomach, a są przedmioty, a nawet sety które mają poziom, który ma postać w momencie ich znalezienia.
@Painting-colors-in-the-dark: problem zniknął jak zrobiłem arcymistrzowski ekwipunek kota. Do tego zorientowałem się ze kurtkę i spodnie miałem tylko "wyśmienite" a więc 2 tiery niżej niż arcymistrzowski xD
Teraz normalnie mogę się wbijać w grupy bandytów i jak któryś mnie trafi to nie schodzę na strzala xD
@Jan_K: nigdy nie modowalem wiedźmina chociaż to już 3 komputer na którym w niego gram i w sumie to nie miałby problemu z takimi rzeczami. Może się skuszę
Z tymi mutacjami nie dotarłem jeszcze chyba fabularnie
@Gviazdor co ty, są 4 poziomy. Na dwóch ostatnich bez zaklinania itp nie będzie łatwo. Sprawdź w ustawieniach. I jak mówiłem, użyj zaklinania i dodawaj kamienie i różne takie. Szabla od Olgierda jest całkiem koks i powinna ci wystarczyć na początek w toussaint tak czy ctak
@Gviazdor: @Gymski: Ja osobiście wolę szpadel, czy to co tam było od Klucznika, mimo braku slotów, bądź możliwości ich stworzenia. Przy czym ta broń ma ciekawą cechę - jej level jak taki sam jak gracza w momencie jej podniesienia. A więc można utłuc Klucznika i wrócić dużo później, a dopasuje się levelem. Idealna broń do rozwalania głównych siedzib hanzy w Toussaint, a te z kolei są idealne do nabijania kasy
@Gviazdor: A quest do mutacji odblokowuje się szybko, po drugim zadaniu z głównego w Toussaint (tutaj na wiki, ale oczywiście są spoilery).

@Gymski: Szpadel to wyjątek, każda inna broń leżąc zachowuje level jaki miała w momencie wypadnięcia. No i drugi wyjątek, choć inny, to oczywiście Aerondight, który de facto leveluje wraz z Geraltem, ale to już w trakcie używania.