Wpis z mikrobloga

@chrzano: Konsole idą w przeciwnych kierunkach. Odpowiedź sobie na pytania:

Jeśli zależy Ci na graniu w różnorodne, wciągające gry i jesteś "prawdziwym" graczem z nazwy (nie grasz tylko w fifę i CoDa) - wybierz PS5.

Jeśli interesuje Cię przede wszystkim pogranie w weekend, od czasu do czasu, grasz głównie w fifę i CoDa, a świat wszelkich gier średnio Cię interesuje i będziesz używał konsoli jak Netflixa (zapłacisz abonament i od
Jeśli zależy Ci na graniu w różnorodne, wciągające gry i jesteś "prawdziwym" graczem z nazwy (nie grasz tylko w fifę i CoDa) - wybierz PS5.


@JEST-SUPER: przecież ekskluzywy od Sony wszystkie robione są na jedno kopyto, przygodowa gra akcji. Idź do przodu zbieraj rzeczy i oglądaj filmiki.

@chrzano: co do nowych konosol wychodzi jeszcze Oculus Quest 2. Tania alternatywa do grania VR.
@chrzano: Najlepiej obejrzyj sobie samodzielnie co to są te słynne "exclusivy" na PlayStation. Zobacz sobie zawartość PSPlus Collection i czy jest tam przynajmniej kilka gier, które Ci się podobają.

Obejrzyj sobie zawartość GamePassa, poczytaj o tym jak dokładnie on działa. Wszystkie plusy i minusy (tak, ma minusy w przeciwieństwie do tego co niektórzy naganiacze twierdzą).

Pamiętaj, że GamePass i 250 gierek to jak 250 seriali z Netflixa - jest spoko ale
@JEST-SUPER @chrzano od czasu do czasu w sredniawe tytuły, czytaj Dishonored, Doom, gears, Forza, metro, wasteland, no man's sky, Avowed, Halo, niedługo Dragon Age, Mass effect, battlefield, battlefront, need for speed, Fable, Halo. No takie nie za ciekawe te gry jak na dostęp przez ponad pół roku w cenie jednej gry na PlayStation xD

A tak serio Mirku, sprawdź co jest w gamepass, sprawdź jakie są zapowiedzi na PS5 i porównaj. Wg
@chrzano: z tym, że od dobrobytu się w dupie przewraca to się z Tobą zgadzam w stu procentach. Sam tak samo miałem jak Ty, miałem kupić PS5, po konferencji Sony zwątpiłem i myślę czy jednak XSX, ale po co, skoro mam One X... Eeh, jak żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczekajmy do premier, zobaczymy jak będzie z wydajnością i kulturą pracy obu nowych konsol :)