Wpis z mikrobloga

Jak bawi mnie krzywda Analnego Księcia, to takie znęcanie się nad niczego nieświadomym Kaskiem jest średnie xD No mi generalnie jej trochę żal... już wystarczy spojrzeć na jej zdeformowany łeb by wiedzieć że rodzice to się nią nigdy nie zajmowali. No i ta jej podatność na manipulacje XD Marlenka jest jak ten pokemon Ditto, w innym środowisku może była by normalna, ona nie ma własnego zdania.


#rafatus #patostreamy #danielmagical
  • 7
@Podobny_do_Czlowieka: a mnie zupełnie nie żal tego pasożyta społecznego, który do perfekcji opanował sztukę wyłudzania hajsu od innych pod płaszczykiem współczucia dla upośledzonej i wykorzystanej dziewczyny. Niby taka biedna, taka skrzywdzona, ale na ss tylko dej dej i dej jeszcze wincyj! A to na laptopa, a to na dentystę, na bilety do analczyka... Była na stażu, była, ale wyrywanie koniczynek nie licuje z wąską specjalizacją Brudlenki. Do pracy nie pójdzie, bo
@arickzer0wy: @Kasialasia: kask nie myśli, jest jak zwierzak który załatwi Ci się pod drzwiami XD piesek, kotek... no chyba byście nie oddali swojego zwierzaka do schroniska jak by wam zrobił niespodziankę w innym miejscu niż kuweta? Według mnie w tej całej historii najstraszniejsze są te typiary typu konduktorka/kontrolerka, te co do niej wypisują by uświadczyć troszkę fejmu, typowe sklepowe z mięsnego za komuny, co obgadują klientów i same siebie XD