Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
No i znowu zaczęły te zwierzęta palić byle gównem. Jeszcze rozumiem kamienice czy inne stare budownictwo, gdzie ogólnie widać srogą biedę, ale jak #!$%@? mając zadbany dom można tak #!$%@?ć? Gdzie tam w małym mieście do tej gazowej śmietanki? U mnie to tylko "hehe pa stachu, frajer płaci za gaz, a ja znalazłem meblościankę na śmietniku, tę co to #!$%@?ł kretyn, tyleee opału na śmietnik". A jak powiesz "rekuperacja", to za dwa dni inny somsiad się zapyta jak się czujesz po wyjściu ze szpitala. Ech jak ja wami gardzę. A wiem że część z waszych #twojstarypijany to takie robale, których stać na ogrzewanie, ale palą śmieciami i tym co nabierają, bo szybciej odłożą na kolejnego gównopassata. Jakbym miał możliwość to bym zadeptał, by się nie rozmnażało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #smog #zima #janusze
Pobierz Profil_Internetowy - No i znowu zaczęły te zwierzęta palić byle gównem. Jeszcze rozum...
źródło: comment_1601316629C2Ncbdj7vy92PpqiIsrysN.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Profil_Internetowy: No mnie to najbardziej bawi, bo jak takie chaty co ostatni raz je Niemiec wyremontował, to jeszcze choć je** to rozumiem. Ale jak się jedzie przez osiedle samych nowych domków, gdzie za samą działkę trzeba ponad pół bańki położyć, na podjazdach nowe auta i to nie dacie, a wali śmieciem i to takim że meble na opał to wręcz zdrowotne inhalacje