Wpis z mikrobloga

Zadzwonila do mnie rozpłakana kuzynka, żebym jej pomógł. Pytam w czym trzeba pomoc, bo chetnie to zrobię, mówi mi, ze jest znowu w ciąży (3 ciąża, aktualnie ma dwie córki jedna rok druga dwa lata). Mam w głowie takie xDDDDDE. No mówię, ze przykro mi, ale co mi do tego xD. Wiec przechodzi do meritum, czy jest szansa, żebym pożyczył jej 10 tys zł na spłatę komorników bo chce wyjść na prostą, a w zamian da mi pod zastaw auto i obiecuje, ze mnie spłaci. Mówię ze nie ma opcji i niech bliższa rodzina jej pomoże. Na to ona, ze nikt jej nie pomoże bo każdy się od niej odwróci jak okaże się, ze jest w 3 ciąży z patusem, który gra tylko w lola i nigdzie nie pracuje. #!$%@? ja od góry do dołu, ze znowu zaciążyła, bo ma 24 lata dopiero, a ona się w zakładanie rodziny bawi. Jej stary jak się dowiedział, ze jest w drugiej ciąży to się #!$%@? i #!$%@? ja z domu. Rodzice nadziani w #!$%@?, ojciec jej ma firmę transportowa i co rusz inwestuje w jakieś działki czy mieszkania w miastach wojewódzkich, a córeczka ma komornika xD. Nie ukrywam ze dobrze jej tak xD
#logikarozowychpaskow #zwiazki #bombelek #codzienndawkamadek
  • 74
nijak na madke nie wygląda


@Kowixx: Jeszcze. Nie znam całej historii tej dziewczyny, ale mając dwójkę dzieci i komornika powinna myśleć najpierw o zadbaniu o te sprawy, a nie wskakiwać na bolca bez zabezpieczenia. Teraz każdy się od niej odwraca, bo jest zwyczajnie głupia. Jej lekkomyślność jest typowo madkowa. Za chwilę będzie trzecie dziecko, 1500+, komornik i robienie kolejnych dzieci.
możnaby zacząć wymagać myślenia nie tylko od niej, ale również od rzeczonego "bolca"


@Kowixx: Pewnie, ale mając takie problemy jak dwójka dzieci, komornik i brak wsparcia rodziny oraz tego gościa, co ją ciągle zapładnia, powinna sama o siebie zadbać. No, ale tak jak pisałam wcześniej - jej lekkomyślność jest madkowa. Nikt jej kasy nie pożyczy, to będzie ciągnęła socjale żeby jakoś przetrwać. Szkoda dziewczyny, ale błagam, sama sobie to zrobiła.