Wpis z mikrobloga

Poniżej moje wrażenia z jazdy:
1. Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES18 85km/h zasięg do 100km
Użyj kuponu: LOWCYCHINES18 ($1066.00)
Cena z wysyłką Direct Mail (bez vat i dodatkowych opłat): $1066.00 / ~4193zł

Po kilku tygodniach czekania w końcu dotarła :D
Pierwsze jazdy za mną więc dziele się wrażeniami:
Po pierwsze jest ciężka, waga to jakieś 50kg przez co przy dużej prędkości jest stabilna ale będzie problem z przenoszeniem jej więc jak mieszkasz w bloku bez windy odradzam.
Wszystko dobrze zapakowane w grubą piankę hulajnoga dotarła cała zero zniszczeń.
Składa się ją bardzo łatwo i szybko. W zestawie mamy jakiś multitool tylko po dokręceniu śrubek i zdemontowaniu siodełka imbus już był wyrobiony.
W zestawie jeszcze mamy 2x kluczyk do odpalania hulajnogi.
Na kierownicy znajdziemy przełącznik do włączania i wyłączania świateł są bardzo jasne, przełącznik do kierunkowskazuów które są zamontowane z tyłu niby świeci się także z przodu (takie małe strzałki na niebiesko) lecz gdy będziemy z niego korzystać wątpię że pojazdy z przeciwka go zauważą więc tutaj minus za brak kierunkowskazów z przodu ale można dokupić i samemu jakoś zamontować :D
Znajdziemy jeszcze przycisk klaksonu który według mnie jest za głośny i zbyt agresywnie brzmi.
Po lewej stronie kierownicy znajdziemy jeszcze Voltomierz i miejsce na kluczyk.
Po prawej licznik, manetka gazu i przycisk do włączania dwóch silników i trybu eco.
Wysokość kierownicy można zmienić więc tutaj plus dla wysokich osób.

Wrażenia z jazdy:
Hulajnoga ma 3 biegi i na każdym czuć zryw podczas przyśpieszania ale to co się dzieje po włączeniu 3 biegu i 2 silników...
Po pierwszej jeździe nogi z waty miałem :D
Również kilku znajomych motocyklistów którzy jeżdżą mocnymi maszynami 1000cm3 również byli zdziwieni jakie ta hulajnoga ma przyśpieszenie.
Dla początkujących proponuję zrobić te 100km na 1/2 biegu zanim 3 bieg włączycie.
Fun i emocje z jazdy gwarantowane, jeździłem na Janobike T10 który rozwija prędkość 70km/h ale w porównaniu do Laotie ES18 to Janobike t10 to "zabawka dla dzieci".
Prędkość maksymalna według producenta to 85km/h według licznika udało mi sie rozwinąć 107km/h muszę jeszcze przetestować z GPS'em jak bardzo zakłamuje co prawda czułem jak bym jechał te 100km/h więc jeżeli chodzi o prędkość maksymalną jest naprawdę dobrze.
Hulajnoga jest bardzo stabilna przy tej prędkości ale nie polecam rozwijać V-Maxa na pierwszych jazda lepiej trochę pojeździć żeby wyczuć hulajnogę i pamiętajcie o kasku i dobrych rękawiczkach.
Na ogromny plus również hamulce, delikatnie i sprawnie hamują gdzie w Janobike T10 były bardzo ostre i aż zrywało do przodu podczas hamowania tutaj nie ma tego uczucia.
Zawieszenie również ogromny plus, dziury na drogach są praktycznie nieodczuwalne udało mi się trochę pojeździć po lesie i jeździ się super na tym zawieszeniu.
Odradzam kupowanie tej hulajnogi do jazdy po mieście po ciasnych drogach rowerowe. Hulajnoga jest duża, ciężka i nie nadaje się w takie miejsca. Lepiej wybrać Xiaomi M365.
Jeszcze sporo jazdy przede mną aby coś więcej napisać czekam na lepszą pogodą ()
Na minus jeszcze bardzo uwagę przyciąga xD
Czy ponowiłbym zakup? Zdecydowanie!
Czas dostawy jakieś 40dni.

#banggood #lowcychin #laotie #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #cebuladeals
LowcyChin - Poniżej moje wrażenia z jazdy:
1.  Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES18 85k...

źródło: comment_1601367549TXLwhvWgPQlO1PcZqdZEKI.jpg

Pobierz
  • 19
@Crea: nie ma się czego bać jak pisałem jak ktoś nie ma doświadczenia pojeździć na 1/2 biegu zrobić trochę kilometrów hulajnoga jest bardzo stabilna prawie jak motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcyChin: 100km/h taką niepozorną hulajnogą ??? To musi być jakiś kosmos. Aż strach myśleć co się może zdarzyć przy zderzeniu, upadku z tego wynalazku przy takiej prędkości.
@MrPrado30: to samo można powiedzieć o każdym pojeździe. Motocyklem powyżej 300km/h pojedziesz ¯\_(ツ)_/¯
Na Hulajnodze 40-50km/h spokojnie wystarcza do przyjemnej rekreacyjnej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)