Wpis z mikrobloga

#goodram polska firma i w ogóle chciałem wspierać, ale właśnie nam padł w firmie kolejny ich dysk #ssd
Tylko również tej firmy nie działała mi #pamiecram z moją płytą główną oraz zawiodło kilka #pendrive
Backupy były, ale niesmak pozostał więc mocno nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komputery
  • 7
@Trzpiot: Może, ale tu chodzi o wadę produktu, a nie słabość technologii. Bo ponad 5-letnie Cruciale i Sandisci które przemieliły wielokrotnie więcej danych działają bez zarzutów.
A roczny GoodRam CX300 zawiesi komputer, a po resecie już jest wykrywany jako SATAFIRM S11 bez dostępu do danych. Mnóstwo wyników w Google pod tym hasłem.
No dobra - masz #!$%@? partie dysków w swojej komputerowej flocie - robisz backup podmieniasz je na sprawne. Po co robić krucjatę w internecie przeciwko danej firmie? Co Ci to da? Ewentualnie informujesz: mireczki kto ma ten konkretny model niech szybko robi backup zanim stanie się kuku
@Trzpiot: Wszystkie SSD Goodram IRDM też mi padły, więc to nie tylko jeden model.
A jeśli chodzi o CX300 to po pierwszych kilku zapytałem ich support czy to jakaś felerna seria i mam od razu wszystkie wymienić to odpisali, że nic na ten temat nie wiedzą podczas gdy w internecie już było mnóstwo informacji.
Za to ich hejtuję. Powinni byli się przyznać do problemu i zbiorczo mi je wymienić na gwarancji.