Wpis z mikrobloga

Co do logiki i suchych faktów osób piszących tutaj. Z góry nie chcę żeby ten post nie był w jakiś sposób obraźliwy,ktoś poczuł się pokrzywdzony.Mianowicie pół roku temu na początku marca dawałem zapytania o kupno mieszkania, informowałem że chcę zakupić i większość postów była w stylu
-Idiota chcę kupić mieszkanie na bańce xD
-W Chinach grasuję wirus zaniedługo tu przybędzie i twoje mieszkanie będzie nic nie warte bo tyle osób umrze
-Stopy procentowe przez sytuacje wyżej cię zabija i zostaniesz bankrutem

No kurdę...Generalnie większość postów mnie wyśmiewała zamiast odpowiedzieć na moje pytanie.Zdecydowałem że w sumie dlaczego by nie zaryzykować,zakupiłem to mieszkanie pod kredyt,rada kredytu to 750 zł.Mieszkanie 36m2 ,2 pokoje,chorzów blok 2 pokoje z balkonem.Mieszkam tu od kwietnia,mieszka mi się przyjemnie, w sumie nawet zapomniałem o temacie że tylko na tym stracę.Dziś przyjaciółka żali mi się na ceny wynajmu mieszkań,z ciekawości odpalam olxa patrzę na nieruchomości i.....Generalnie to jest absurd xD Moje mieszkanie patrząc na ceny z olxa jest warte 180 tys złotych.Ceny zamiast iść w dół skoczyły kosmicznie do gór przeciwnie do tego co pisali tutaj znawcy.Generalnie ja na tej "inwestycji" w przeciągu pół zarobiłem więcej niż zarobiłem w pracy. Może mi ktoś wytłumaczyć w sumie dlaczego i kiedy ta bańka pęknie?
#nieruchomosci #mieszkania #kredythipoteczny
  • 10
Generalnie większość postów mnie wyśmiewała zamiast odpowiedzieć na moje pytanie


@radkiewiczmariusz: To im nie płać.
Proste i działa.

przeciwnie do tego co pisali tutaj znawcy


Pokaż ich certyfikaty.

Może mi ktoś wytłumaczyć w sumie dlaczego i kiedy ta bańka pęknie?


Masz kryształową kulę?
:-)
@radkiewiczmariusz:jak wystawisz za 180 000 i sprzedasz to dopiero napisz. to że ktoś wysypal cene ofertową wysoką tzn że liczy na jelenia. bo obecnie ofertowa a transakcyjna to 20%-30 % różnicy.

w warszawie kawalerki byle jakie po Gierku były transakcyjne po 13tys/m2 w lokalizacjach przy centrum , wola/ ochota / odolany/ muranów
obecnie znajdziesz oferty po 11-12 koła w osiedlach z 2008 roku i stoją od miesiąca.
@radkiewiczmariusz: Wykop ci wytłumaczy że się nie znasz i że straciłeś i w ogóle to błąd że kupiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śledzę forum bankiera od 2012 roku, w międzyczasie kupiłem kilka mieszkań i dom i wg. nich przegrałem życie. Jakiś geniusz na wykopie jakiś czas temu wyliczył że ceny w Warszawie spadną równo -27% nie mniej ni więcej, tymczasem w rzeczywistości ceny idą powoli znowu w