Wpis z mikrobloga

@illneverfallinlove: Pochwal się czy rzeczywiście zadziałało, sam nie testowałem ale czytałem już w kilku miejscach że koty tego nie lubią. A tak poza tym warto by sie zastanowić co nie tak z kuwetą, może stoi w złym miejscu, może kot nie czuje się bezpiecznie korzystając z kuwety, może warto postawić drugą w innym miejscu, no i tego chyba nie musze pisać że kuweta musi być czysta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@voga1: wyobraź sobie że jak się sprząta i wietrzy to nie #!$%@?. A ten mały #!$%@? i tak tylko na te dwie pufy szczy. Chodzi normalnie do kuwety na dwór też wyłazi a jak w jego zasięgu pojawia się te dwie pufy to i tak na nie naszczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pacuja: nie no właśnie problem jest w tym że normalnie to on do kuwety chodzi się załatwia ale jak w jego zasięgu jest jedna z dwóch puff to możesz być pewien że na którejś jest nasikane, tak jak by coś w nich było co go przyciąga
@illneverfallinlove: To ja bym obstawiał ze kot walczy o teren z psem, jesli pieseł tak czesto siedzi obok tej pufy to prawdopobodnie kot interpretuje to jako naruszenie terenu i po prostu zrzuca pare kropel na pufe.
nastepnym razem jak zobaczysz ze znowu jest obsikana to:
1) zmien pufie lekko miejsce
2) wysmaruj tą pufe zapachem swojego kota, nie wiem kocykiem czy cos
3) Sprawdz czy dalej bedzie to robił.