Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@illneverfallinlove: aha i środki odstraszające nie rozwiążą problemu. Mogą je spotęgować lub przenieść w inne miejsce, a chyba nie chcesz mieć kolejnej zalanej rzeczy.
Jeśli już to poszukaj środków neutralizujących zapachy. Polecam biodor. Zarówno to, jak i feliway nie są tanie, ale skuteczne.

Artykuł zawierał lokowanie produktów, ale autor jest łosiem i nie pobiera za to wynagrodzenia ¯\_(ツ)_/¯
@illneverfallinlove: Pokaż mu, że to co robi jest złe. Ja jestem specjalista, 5 kotów tak wyuczyłam :) Daj się mu wysikać, a chwilę później zabierz pyszczek, zbliż do nasikanego trzymając go, zeby poczuł zapach i wiedział o co chodzi i zacznij do niego mówić groźnym głosem i głośno trzymając pyszczek blisko sików. Klepnij go w głowę lekko kilka razy, a później zostaw go żeby uciekł, ale nadal po nim krzycz. Raz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@illneverfallinlove od behawiorysty pamiętam, że czasem kotom może przeszkadzać niezbyt często czyszczona kuweta a nawet zły żwirek. Np ostry kłuje w łapy i kot jakiś czas to znosi a potem szuka innego miejsca. Może też mieć problemy z pęcherzem, sikanie kojarzy mu się z bolem i szuka wygodniejszego miejsca. Wiem jak to brzmi - powtarzam słowa weta i behawiorysty.

No i weź go wykastruj kobieto:)